ye-logo.v1.2

Чотири весілля за день: у Хмельницькому стартує проект “Шлюб за добу”

Суспільство 4486
Від завтра у Хмельницькому можна буде одружитись за добу
Від завтра у Хмельницькому можна буде одружитись за добу. Фото: regionews.sumy.ua

Шлюб можна буде укласти за спрощеною процедурою.

Уже завтра, 28 квітня, у Хмельницькому стартує проект “Шлюб за добу”. Молодята зможуть у найкоротший термін одружитись за спрощеною процедурою. Як повідомив начальник управління юстиції області Віктор Худняк, у п'ятницю шлюб зареєструють чотири пари.

“Маємо чотири пари, які виявили бажання взяти участь у проекті. Ті молодята, які перші подали заяви і стали учасниками офіційного запуску проекту. Усі наречені дуже різні, про них розкажемо уже під час презентації проекту”, - зазначає Віктор Худняк.

Начальник додає, що найдешевший варіант реєстрації коштує - 1160 гривень. Базова ціна по інших локаціях - 1600 гривень. Далі сума може бути збільшуватись аж до 3000 гривень за додаткові сервіси. Як зареєструвати "шлюб за добу", читайте тут.

Завтра, 28 квітня, о 11.00 годині реєструватимуть шлюб у приміщенні Хмельницької міської ради (вулиця Гагаріна,3), о 12.00 годині – у виставковій залі дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва (вулиця Проскурівська, 67), о 13.00 годині – у музеї-студії фотомистецтва, (вулиця Проскурівська, 56) та о 14.00 годині – у Хмельницькій дитячій школі мистецтв (вулиця Гагаріна, 3А).
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую