ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

На сміттєзвалищі у Кам’янці буритимуть свердловини для видобутку газу

Галина МЕЛЬНИК Суспільство 941
На сміттєзвалищі проводитимуть дослідження
На сміттєзвалищі проводитимуть дослідження. Фото: 24tv.ua

Місто на крок ближче до видобутку біогазу.

Видобутком газу на сміттєзвалищі у Кам’янці-Подільському зацікавилися фахівці Інституту газу. З приводу цього відбулася робоча зустріч мера Михайла Сімашкевича, депутатів міської ради із доктором технічних наук, заступником директора Інституту газу НАН України Геннадієм Жуком учора, 11 травня.

Як повідомляє міська рада, аби спробувати втілити цю ідею в Кам’янці, спочатку потрібно провести практичні дослідження і протестувати для потенційного інвестора об’єм накопиченого на полігоні газу.

Представник Інституту газу Геннадій Жук пояснив, що для цього необхідно пробурити кілька свердловин й взяти проби газу з різних точок. Тестові роботи на сміттєзвалищі фахівці проведуть у найближчі кілька днів.

«На основі цих розвідок зможемо сказати, яку генераційну потужність можна буде встановити на сміттєзвалищі», - додає Геннадій Жук.

«Звичайно, зараз ми можемо говорити лише про перший крок. Але якщо все вдасться, - а з приводу долі нашого полігону ми говоримо не вперше і не з першою організацією, - то вирішимо не лише екологічне питання. Для початку 10 відсотків коштів із отриманої вигоди буде йти на розвиток комунального підприємства «Спецконмунтранс», яке й опікується місцевим полігоном», - говорить міський голова Михайло Сімашкевич.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую