ye-logo.v1.2

У Шепетівці відкрили басейн ціною майже 4 мільйони гривень

Суспільство 4549
КабМін, відповідно до Регіональної програми розвитку, виділив 3 млн. 600 тис. грн. із Державного бюджету
КабМін, відповідно до Регіональної програми розвитку, виділив 3 млн. 600 тис. грн. із Державного бюджету. Фото: shepetivka.com.ua

Басейн у спортивній школі «будували» майже 15 років.

Минулого тижня у Шепетівці офіційно відкрили басейн. Щоправда працювати він почне трохи згодом, повідомляє сайт Шепетівки.

Відкриттю басейну передувало багато років роботи. Як повідомив міський голова Михайло Полодюк, у комунальну власність міста спортивна школа, у якій знаходиться басейн, перейшла у 2000 році. А вже з 2002 року, з міського бюджету періодично виділяли кошти, розпозпочинали роботи, але зупиняли. Спортивна школа стала довгобудом і почалася руйнація. Документація, за словами міського голови була готова у 2012 році, але через три роки, у 2015 – її довелося переробляти, перераховувати кошторис.

«У 2015 році ми переробили проект, подали його на розгляд Міністерства регіонального розвитку і будівництва і отримали кошти. КабМін, відповідно до Регіональної програми розвитку, виділив 3 млн. 600 тис. грн. із Державного бюджету і, оскільки, Програма передбачає співфінансування, на сесії Шепетівської міської ради із міського бюджету було виділено 10% від запланованої на капітальний ремонт суми, тобто 360 тисяч гривень», – повідомив Михайло Полодюк.

За словами директора спортивної школи Тетяни Романюк, перших відвідувачів вони планують прийняти через кілька тижнів. Зараз доукомплектовується штат працівників та погоджуються певні робочі моменти.

Вартість абонементу у великий басейн поки що становитиме 60 грн на годину, у маленький – 25 грн на годину, але ціна не остаточна, згодом її відкоригують.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую