ye-logo.v1.2

Ви боїтеся води?

Суспільство 2433

Значить, ви вже колись тонули

Нині важко зустріти людину, яка не чула про карму. Так само важко зустріти того, хто б не переймався питанням: чому  покарання за наші вчинки переносяться на наступні життя? Виявляється, все просто – якби розплата приходила у цьому житті, це було б занадто легким покаранням.
Коли людина знає, за що відповідає, це переноситься набагато легше, і робота душі зводиться до мінімуму. Набагато важче переноситься покарання, коли людина не знає, за що в її житті виникає та чи інша важка ситуація. І вона постійно вигукує: «За що я так страждаю, адже я нічого поганого не робив?!». Ці питання мучать її до кінця життя, і душа постійно перебуває у пошуку.

Про те, що б ви хотіли дізнатися про карму, в нашій розмові з народним цілителем, хмельничанкою Олесею БЛИСКАНЮК:     
– Вже доведено, що діти від 3 до 7 років пам'ятають своє минуле життя. У 82 відсотках вони згадують своє ім'я і подробиці минулого життя. А 25 відсотків узагалі відчувають незрозумілий страх відносно звичних предметів. Причина в тому, що колись саме вони викликали їхню смерть у минулому народженні. Зазвичай, з віком такий страх не минає. Так, якщо ви незрозуміло чому боїтеся висоти, ваша смерть в минулому житті пов’язана з падінням. Страх закритих приміщень виникає у тих, хто в минулому народженні помирав у тісному, темному, замкнутому просторі, або – самотнім. Страх вогню пояснюється загибеллю під час пожежі, води – утопленням…  
– Закон карми невблаганний. Як він карає вбивцю?
– Важкою смертю. Причому, людина несе відповідальність за вбивство не лише людини, але й тварин. Так, живодери, гицелі в наступному житті обов’язково народяться горбатими або недоумкуватими.
Або – жінка зробила аборт. Причини можуть бути різні: через те, що  дитина заважатиме їй жити в своє задоволення, або коханий відмовляється одружуватися… Однак у будь-якому випадку аборт породжує карму вбивства. Сьогодні велика кількість жінок робить аборти, навіть при нинішньому рівні медицини, як не дивно, у них починаються проблеми зі здоров’ям. Насправді ж ці проблеми виникли через те, що вони вбили найближчу для себе людину.
– Чи можна людині виправити свою карму?
– Можна. Для цього вона має пережити все те, що зробила колись сама, тобто, повинна поставити себе на місце тієї людини, якій заподіяла зло. Згідно з законом карми, їй доведеться пережити все, і ніяких поблажок не буде. Вбив – і тебе уб'ють. І чим жорстокіше діяв ти, тим важчою буде і твоя смерть.
Важко зрозуміти, чому одній людині дозволяють убити кілька десятків чоловік, як для прикладу, горезвісному Чикатило? Але просто так, без провини жодну людину не вб’ють. Це її карма, і в минулому житті вона сама когось убила. І треба пам'ятати, що будь-який маніяк, якщо йому дали можливість вирости і проявити свою чорну сутність, а не прибрали в дитинстві, виконує свою програму і прибирає тих, хто своїм минулим життям «заробив» собі такий кінець. Тих же, хто стає на шлях убивств, і страждають невинні люди, або розкодовують (душа знищується), або вони відпрацьовуватимуть карму згодом.
– Виходить, і хвороби наші теж запрограмовані?
– Звичайно. І саме через це кармічної хвороби або смерті уникнути неможливо, оскільки вони з народження запрограмовані у вигляді  вроджених дефектів, фізичної потворності, психічних хвороб, недоумства, постійних невдач і проблем.
Якщо захворювання вроджене або виникає в ранньому віці і тягнеться багато років, періодично затухаючи і відновлюючись – це явна ознака кармічного боргу. Лікування в такому випадку дає позитивний ефект, але через деякий час захворювання відновлюється. До таких хвороб належать: онкозахворювання, СНІД, епілепсія, туберкульоз, шизофренія, безпліддя, урологічні та  гінекологічні захворювання, хвороби хребта, наркоманія, алкоголізм.
Безпліддя, для прикладу, це покарання за вбивство дитини батьком чи матір’ю, або за аборт, зроблений після 12 тижнів вагітності.  
Але бувають і важкі вроджені кармічні захворювання, це стосується інвалідів дитинства. Фізичні дефекти, які проявилися з моменту народження, говорять про серйозні порушення кармічних законів у минулому житті. Для прикладу, основна причина того, що дитина народилася незрячою, в тому, що колись в минулому вона позбавила іншу людину зору. Або ж була абсолютно байдужою до оточуючих, до їхніх бід та страждань. А от розбещеність у сексі карається бездітністю, безшлюбністю, хронічними статевими захворюваннями. Але головним покаранням є потворність у майбутньому втіленні.
І якщо такий інвалід (або бездітна людина) перестане ображатися на долю, то ефективність лікування набагато зростає. Але повне одужання чекає його тільки в наступному житті. Так що відповідь на запитання: хто винен у тому, що діти, які ще нічого не встигли зробити поганого в цьому житті, страждають, шукайте в минулому житті.
Хоча є хвороби, які не є наслідком кармічного боргу. Це: гіпертонія, діабет, стенокардія, захворювання щитовидної, підшлункової залози, печінки та нирок.
– Інколи можна почути про дуже дорогих спеціалістів, здатних виправити карму. Таке можливо?
– Це можна зробити лише з дозволу Вищих сил. Проте, якщо вони й дозволять це зробити, карма полегшується лише в цьому житті. В  наступному вона робиться удвічі важчою.
– Кажуть, що багатство дається як випробування…
– Якщо воно приходить до низькодуховних людей, це справді випробування. Якщо ж до високодуховних – це нагорода. Але, якщо така людина ледарює, в наступному втіленні їй доведеться дуже важко працювати. У неї буде дуже складне життя. За скупість такі люди в наступному втіленні караються злиденністю.
– Що таке кармічний вузол?
– Це ситуація, при якій душі померлих людей, які створили проблемну ситуацію в одному з минулих життів, збираються знову і пробують вирішити це ж завдання. До речі, вузол зав'язується лише тоді, коли одна зі сторін конфлікту вважає себе несправедливо скривдженою.
Причому, ситуація може стати дзеркальною. Колишній гвалтівник стає жертвою, вбивця – гине від рук колись убитої людини… Кармічні вузли зав'язуються при конфліктних ситуаціях, і в наступних життях ці люди  зустрічатимуться до тих пір, доки жертва не пробачить свого кривдника.
В родині кармічний вузол може полягати в ситуації, коли чоловік і дружина не люблять один одного, але не можуть розійтися.  
– Виходить, що кармічний обов'язок сплачують усі протягом життя…
– Так, причому, враховується кожен вчинок, кожне наше слово.  Навіть наші почуття. Так, надмірно оплакуючи померлих близьких і родичів, ми викликаємо сильні страждання у душі, що залишила вже непотрібне їй тіло. Адже зв'язок між тонкими тілами близьких людей залишається навіть після смерті одного з них.  За таку безглузду поведінку, що викликає страждання, доведеться відповідати. Адже людина, яка померла, вже готова народитися в іншому місці, а ми все ще прив’язані до неї і не даємо цього зробити.  
Отож, ми кожним своїм вчинком заробляємо собі карму. Якщо людина в цьому житті допомагає іншим: відкриває лікарню, допомагає притулку для тварин, безкорисливо робить добрі справи… то це враховується в хорошу карму. І в наступному  втіленні ви будете жити «на відсотках». Будуть легко вирішуватися всі ваші проблеми – в найнеобхідніший момент абсолютно ситуація складеться на вашу користь, або ж несподівано виникне людина, що надає неоціненну допомогу.
Якщо ж ви завдаєте фізичного болю чи страждання іншим живим істотам, – ви заробляєте собі погану карму. І в майбутньому змушені будете виплатити «кармічний обов'язок» ціною власних страждань.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую