ye-logo.v1.2
19 Вересня, 2019

Нічне затримання: молоді дівчата та хлопці упіймали грабіжника

Олександр НІКІТІН Суспільство 2209
Молоді люди кажуть, що допомогти затримати злочинця було не страшно
Молоді люди кажуть, що допомогти затримати злочинця було не страшно. Фото: відділу поліції Хмельницького

Чоловіку, якого підозрюють у розбої, загрожує від трьох до семи років позбавлення волі.

Свідомість та безстрашність хмельницької молоді допомогла поліції затримати чоловіка, якого підозрюють у розбійному нападі. Все сталося вночі 6 липня, коли в Хмельницькому на провулку Проскурівського Підпілля, невідомий напав на жінку, яка йшла до батьків.

«6 липня приблизно о 24.00 підозрюваний, який йшов позаду, перегнав жінку, після чого повернувся і вдарив її. Відібравши сумку, зник, - розповідає речник відділу поліції міста Хмельницького Світлана Свідерська. – Потерпіла почала кричати і кликати на допомогу. У цей час в дворі будинку знаходились дівчата, які побачили чоловіка, який рухався навпроти із сумкою в руках. Вони звернулися до нього, а той почав тікати. Дівчата… наздоганяти. На допомогу їм побігли й хлопці, які були поряд».

Хлопці збили втікачі з ніг, а дівчата… почали бризкати з газового балончика. Згодом, на місці вже поліція, яка й затримала чоловіка.

Сьогодні ж, 7 липня, свідомій молоді подякували в хмельницькій поліції. Начальник міського відділу поліції Валерій Онісьєв нагородив їх подяками та цінними подарунками.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую