ye-logo.v1.2

Кам’янчани попрощалися із загиблим на сході Ростиславом Доброшинським

Суспільство 7908
Про Ростика згадують як надзвичайно доброго, позитивного хлопця
Про Ростика згадують як надзвичайно доброго, позитивного хлопця

Сотні жителів міста, рідні, друзі, побратими, які на передовій разом із хлопцем боронили українську землю, віддали сьогодні останню шану двадцятирічному Ростиславу Доброшинському.

Хлопець загинув першого серпня під час обстрілу снайпером позицій українських захисників, отримавши вогнепальне кульове поранення грудної клітини, яке виявилося несумісне з життям.

Упродовж двох років Ростислав виконував свій військовий обов’язок на сході. Був прийнятий на військову службу за контрактом Кам’янець-Подільським міськрайонним військовим комісаріатом і проходив її у 8-му окремому мотопіхотному батальйоні у складі 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Збройних сил України. Наприкінці травня був передислокований у район Попасної, де й загинув.

“Він був надзвичайно світлою, доброю людиною. У нього завжди все було добре, ніколи нічого не просив. Я розмовляла з ним по телефону за годину до того, як його не стало. В той день хлопці отримали передачу, яку ми передали їм з Кам’янця. Для Ростика в ній був індивідуальний подарунок, який зробили в одній із меблевих компаній нашого міста – дерев’яний набивач патронів. Також хлопцям передали вівсяну кашу, яку він дуже любив”, - згадує, не стримуючи сліз волонтер Тетяна Кошелєва.

Ні сліз, ні емоцій не стримував ніхто

Також вона розповідає, що рік тому, напередодні Дня Незалежності Ростислав отримав контузію у боях під Мар’їнкою, проходив лікування в госпіталях. Та незважаючи на це, продовжив боронити українську землю. Друзі та рідні не багатослівні, оскільки досі не можуть повірити в те, що Ростика більше немає.

На колінах друзі, рідні, побратими провели наймолодшого Героя Кам'янця

Серед тих, хто прийшов проститися з Ростиком і його бойові побратими, які були з ним на момент смерті.

“Все було дуже спокійно, ми сиділи, розмовляли і в один момент він упав. Це була куля снайпера, випущена з дуже професійної гвинтівки, вона пробила йому дві легені. Ще хвилин сорок він був живий, хоча й без свідомості. Ми закривали йому рану, запускали серце, півтора кілометри несли його, щоб доставити до місця, куди б могла приїхати медична допомога. У нього було велике майбутнє, це був боєць який знав як воювати, і ніхто б не подумав, що таке може статися саме з ним”, - розповідають хлопці Василь та Микола, які з ним чи не з перших днів виконують свій обов’язок і зізнаються, що таких добрих людей як Ростик вони не зустрічали.

Проститися зі своїм товаришем, братом приїхали його побратими

Перед тим як чорний кортеж поїхав на кладовище, загиблого Героя пронесли однією з центральних вулиць міста

Ростислав Доброшинський - наймолодший у Кам’янці загиблий учасник антитерористичної операції. Спочиватиме Герой на Алеї Слави міського кладовища.

Загиблому оберемками несли квіти

Ірина Кузнєцова 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую