ye-logo.v1.2

Троє працівників Хмельницького ліцею отримали ключі від нових квартир

Суспільство 5655
Викладачі ліцею Наталія Загородня, Оксана Шмигельська та Михайло Папушин (зліва направо) демонструють ключі від своїх квартир
Викладачі ліцею Наталія Загородня, Оксана Шмигельська та Михайло Папушин (зліва направо) демонструють ключі від своїх квартир. Фото: автора

Щасливчики отримали двокімнатну та дві однокімнатні квартири.

 Сьогодні, 5 вересня трьом працівникам Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату вручили ключі від нових квартир. Щасливчиками стали місцеві жителі, викладачі ліцею, які не один рік пропрацювали у навчальному закладі. Наталія Загородня отримала двокімнатну квартиру, а її колеги – Михайло Папушин та Оксана Шмигельська по однокімнатній. «Більша площа житла дісталась тому, у кого є діти», - розповів директор Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату Юрій Курманський.

Відтепер викладачам ліцею до роботи рукою подати, адже будинок побудований відразу за спортивним майданчиком навчального закладу. «Там були чагарники і та територія не використовувалася закладом. Обласною радою було прийняте рішення передати цю землю під будівництво багатоквартирного будинку», - розповів голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний.

Будинок, де житимуть троє викладачів ліцею, вже зданий. 

Керівник навчального закладу розповів, що отримати квартири для працівників навчального закладу було не легко, адже мало хто вірив в успіх цієї справи.

«У користуванні ліцею була земельна ділянка, яка рішенням обласної та міської ради була віддана під будівництво для забудовника, який в свою чергу, віддав для нас три квартири. У нашому закладі шість осіб стояло у черзі на отримання житла. Сьогодні цей список скоротився. Ми раді,що у такий важкий час, спільною працею з виконавчими органами та забудовником, ми вручили сьогодні ключі від нових квартир для наших працівників», - розповів Юрій Курманський.
Нагадаємо, нещодавно ключі від новеньких квартир у Хмельницькому отримали 36 сімей прикордонників.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую