ye-logo.v1.2

Держгеокадастр області отримав нового очільника

Суспільство 5915
Волинянин керуватиме на Хмельниччині
Волинянин керуватиме на Хмельниччині. Фото: konkurent.in.ua

Керівник приступив до виконання обов'язків.

Сьогодні, 13 вересня, на посаду начальника Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області призначено Василенка Василя Миколайовича. Про це повідомляють на офіційному сайті землевпорядників області.

Про те що Держгеокадастр області отримав нового очільника розповіла сьогодні й начальник юридичного відділу установи Олена Халавчук, під час засідання антирейдерського штабу в Хмельницькій ОДА. Василенко уже приступив до виконання своїх обов'язків.

До тепер Василь Миколайович очолював Головне управління Держгеокадастру Волинської області. На офіційному сайті землевпорядників Волині зазначають, що 39-річний Василенко родом з села Шистів Володимир-Волинського району Волинської області. Закінчив Львівський державний аграрний та Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

В органах земельних ресурсів Волинської області працював з грудня 2000 року. Обіймав посади начальника Володимир-Волинського районного відділу земельних ресурсів, начальника Управління земельних ресурсів у Володимир-Волинському районі Волинської області. З липня 2008 року по березень 2010 року був заступником начальника Головного управління Держкомзему у Волинській області. В березні 2010 року призначений начальником цього ж Управління. З вересня 2012 був начальником Головного управління Держземагентства у Волинській області.

Нагадаємо, Держгеокадастр області уже кілька років не мав повноправного керівника. За це час змінювалися тільки виконувачі обов'язків. Останній з них, до речі, Олександр Вжешневський, наразі призначений заступником Василя Василенка.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую