ye-logo.v1.2

Сміттєві баки і майданчики у Хмельницькому митиме сміттєвоз за понад три мільйони гривень

Суспільство 2838
Такий сміттєвоз є ще у чотирьох містах України
Такий сміттєвоз є ще у чотирьох містах України. Фото: з Фейсбуку Управління ЖКГ

Чудо-техніка вміщає 60 сміттєвих євроконтейнери і коштує 3 мільйони 200 тисяч гривень.

Сьогодні, 19 вересня у Хмельницький приїхала нова машина для комунального підприємства «Спецкомунтранс». Незвичайний подарунок привезли з Туреччини за кошти міської ради. Але, за словами директора КП «Спецкомунтранс» Владислава Кривинчука воно того варте.

«Cміттєвоз з функцією миття контейнерів та сміттєвих майданчиків від FORD вже незабаром курсуватиме вулицями міста. Ця машина специфічна, адже вона крім основного призначення – вивезу сміття, ще й митиме майданчик та сміттєві баки. Така техніка є ще у чотирьох містах України», - каже Владислав Кривинчук.

 Сміттєвоз вміщає 13,6 кубометрів сміття, а це 60 євроконтейнерів ємкістю у 1000 літрів. Техніка оснащена ємкостями для води та миючих засобів. За словами Владислава Валерійовича, інструктаж по експлуатації чудо-машини пройдуть всі працівники «Спецкомунтрансу», а от довірять машину 32-річному працівнику підприємства, який вже десять років крутить баранку сміттєвоза.

 

      

Техніка оснащена ємкостями для води та миючих засобів

До речі, останнє оновлення автопарку комунального підприємства «Спецкомунтранс» відбулося навесні цього року. Тоді, по ініціативі мерії, придбали сміттєвоз марки «Renault» за 4 мільйони 129 тисяч гривень. Новий транспорт призначений для забору євроконтейнерів з твердими побутовими відходами об’ємом понад 1 кубометр.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую