ye-logo.v1.2

Радник Авакова у Хмельницькому розповів, як змінять МВС за три роки

Суспільство 2773
Радник Міністра Володимир Мартиненко попередив, що це не остаточний варіант документу
Радник Міністра Володимир Мартиненко попередив, що це не остаточний варіант документу. Фото: автора

Подолян закликали долучатися до формування Стратегій розвитку системи МВС України.

Сьогодні, 20 вересня, у Хмельницький приїхав радник Міністра МВС Володимир Мартиненко. Високопосадовець презентував Стратегію розвитку системи Міністерства внутрішніх справ до 2020 року.

Об’їхавши перед цим з цією презентацією не один обласний центр України, чиновник за два дні до закінчення подання пропозицій, запропонував подолянам внести і свою лепту до формування Стратегії.

«Стратегія – фундаментальний документ щодо реформування відомства на період до 2020 року. Документ визначає напрями роботи всіх органів МВС як багатопрофільного відомства європейського типу. Цей документ є кістяком, дорожньою картою перетворень і змін у всіх структурах МВС», - каже Володимир Мартиненко.

Згідно з документом за три роки правоохоронці планують сформувати стабільний та високопрофесійний кадровий склад органів системи МВС, який здатний належно реагувати на виклики та загрози у сфері внутрішніх справ. Також у планах висока якість та доступність послуг органів системи МВС, забезпечена шляхом дотримання стандартів, які відповідають очікуванням громадян. Стратегія передбачає зменшення порушень прав людини і основних свобод у діяльності органів системи МВС, забезпечення швидкого доступу людей до дієвих механізмів відновлення порушених прав та багато іншого.

   

В обговоренні Стратегії розвитку системи МВС України взяли участь представники різних громадських організацій та активісти

Також радник Міністра попередив, що це не остаточний варіант документу, і поки що є можливість для широкого громадського обговорення та його удосконалення.

Було озвучено, що перший проект Стратегії розвитку системи МВС України стартував ще 2014-го. У 2017 році продовжилася розробка проекту. Нова ж стратегія реалізовуватиметься до 2020.

Під час презентації Володимир Мартиненко розповів про головні напрями роботи: створення безпечного середовища, протидія злочинності, дотримання та забезпечення прав людини, якість і доступність послуг, прозорість та підзвітність, розвиток кадрового потенціалу. Акцентував увагу на управління кордонами та збалансованій міграційній політиці.

В обговоренні взяли участь представники різних громадських організацій, активісти. Володимир Мартиненко запропонував громадськості сформувати свої пропозиції до 22 вересня та надіслати їх на електронну поштову скриньку [email protected].

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую