ye-logo.v1.2
26 Травня, 2020

«Ревізор» у Кам’янці-Подільському не рекомендує жодного закладу з тих, які перевірили

Суспільство 6134
«Ревізор» у Кам'янці-Подільському не рекомендує жодного закладу
«Ревізор» у Кам'янці-Подільському не рекомендує жодного закладу. Фото: revizor.novy.tv

Ревізія у Кам’янці-Подільському вразила не лише ведучого проекту, а і глядачів.

У понеділок, 16 жовтня, в ефірі «Нового каналу» нарешті вийшла програма «Ревізор», яку відзняли у Кам’янці-Подільському ще 15 травня, й на вихід якої з нетерпінням чекали не лише глядачі, а й працівники та власники готельно-ресторанного бізнесу Кам’янця-Подільського.

Разом із новим ведучим телепроекту Миколою Тищенком, команда «Ревізора» здійснила декілька перевірок в Кам’янці-Подільському. Розпочали зі Старого міста.

Через безлад та антисанітарію на кухні, АРТ кафе "Ратуша" не отримало відзнаку від «Ревізора».

У кафе «Ніка», що знаходиться в самому центрі міста, «Ревізор» також не залишив свою рекомендацію. За його словами їжа була несмачною, до того ж за неї Миколі Тищенку довелося віддати чималу суму грошей.

А от у піцерії «Мак Смак» нового ведучого, ціни приємно здивували. Але крім цін, у кафе Микола Тищенко знайшов багато недоліків, які його шокували. Як виявилось, ревізора обрахували, а піца, яку він замовив - була несмачною. Тому ревізор не залишив свою відзнаку в кафе «Мак Смак», і був розчарований.

Але найбільше Миколу Тищенка приголомшила ситуація під час ревізії в готельно-ресторанному комплексі «Біля річки», після якої ведучого програми довелося везти у травмпункт і подавати заяву в поліцію. За  його словами такої агресії у «Ревізорі» він ще не бачив.

Спершу власник всіляко блокував на вході операторів, які не встигли увійти в ресторан за Миколою Тищенко, потім намагався пошкодити камеру. Коли команда таки змогла потрапити в приміщення, але власник і його дочка почали бити ведучого.

«На мене накинулися, намагалися роздряпати шию та обличчя, почали рвати одяг, і у них це вийшло, – каже Тищенко. – Порвали светр у кількох місцях», – розповідає ведучий на сайті Нового каналу.

Пристрасті, розчарування, шок і жодного рекомендованого закладу з тих, які перевірили - ось неповний підсумок цьогорічного Кам’янця-Подільського рейду «Ревізора».

Після сандальної перевірки закладів харчування новим ревізором каналу Миколою Тищенком, місто відвідала група пост-шоу “Страсті за Ревізором”.

Взяв учать у телевізійному шоу й міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич.

«Я дуже приємно вражений, що мене запросили на цю програму. На мою думку, це дуже демократичний проект. Тому що ви даєте можливість висловити свою думку як одній, так і іншій стороні. Тут є Третейський суд, а у нас самий толковий суд – це наш народ», – зазначив міський голова.

Говорив Михайло Сімашкевич  й про туристичний потенціал міста, а також мова йшла про ті заклади, де проводилася інспекція.

Також міський голова подякував ведучому «Страстей за ревізором» Сергію Притулі за допомогу кам’янецьким військовим та йому вручив і волонтеру срібну пам’ятну монету від Нацбанку України «Кам’янець-Подільська фортеця».

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую