ye-logo.v1.2

Близько 500 мільйонів гривень може надійти на ремонт 5000 кілометрів доріг Хмельниччини

Суспільство 1927
5000 кілометрів місцевих автодоріг перейдуть на баланс Хмельницької ОДА
5000 кілометрів місцевих автодоріг перейдуть на баланс Хмельницької ОДА. Фото: new.km.ukravtodor.gov.ua

Дорогами місцевого значення з нового року опікуватиметься облдержадміністрація.

У службі автодоріг Хмельниччині повідомляють, що з 1 січня 2018 року дороги місцевого значення змінять балансоутримувача. Замість Укравтодору ними будуть опікуватися облдержадміністрації.

«Фінансування на ремонти та утримання таких шляхів надходитиме з Дорожнього фонду, який запрацює з початку 2018 року. Розподіл коштів по областях буде пропорційний протяжності доріг, які знаходяться на балансі ОДА. Тобто, скільки кілометрів доріг буде на балансі, стільки надійде і коштів», - йдеться у повідомленні.

Дорожники додають, що за попередніми розрахунками близько 500 мільйонів гривень надійде до Хмельницької області для ремонту 5000 кілометрів місцевих автодоріг.

Довідково: З 1 січня 2018 року набирає чинності розпорядження КМУ від 2 жовтня 2013 року №759-р «Про передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення», яким передбачається передача автомобільних доріг загального користування місцевого значення зі сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України в управління місцевим органам влади.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую