ye-logo.v1.2
28 Лютого, 2020

Конкурс з пасажирських перевезень у Хмельницькому не відбувся

Суспільство 3714

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Новий оголошувати не будуть, а коли пройде «старий» - невідомо.

Сьогодні, 23 жовтня, в Хмельницькій міській раді відбулося засідання конкурсного комітету з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті. Тривало воно не довго, адже… конкурс не відбувся.

Як заявив заступник міського голови Андрій Бондаренко, який очолює комісію, причина – рішення суду. Ще 17 жовтня Хмельницький міськрайонний суд виніс ухвалу про зупинення проведення конкурсу 23 жовтня до розгляду позову ПП «АТП Поділля-Тур» по суті. Скаржник вважає, що його документи на участь у конкурсі не прийняли безпідставно. 20 жовтня суд зобов’язав виконавчий комітет Хмельницької міської ради, управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради визнати документи, подані приватним підприємством «АТП Поділля-Тур» такими, що подані у строк для участі у конкурсі.

«Ми отримали лише витяг з постанови, а сама постанова не набрала законної сили, - каже Андрій Бондаренко. – Як нам повідомили в суді, 25 жовтня ми отримаємо офіційну постанову і тоді можемо приймати якісь рішення».

У міськвиконкому та інших перевізників буде 10 днів на оскарження цієї постанови. Чи буде подавати апеляцію міськрада, за словами Андрія Євгеновича, поки не вирішено. А поки немають повного рішення суду, то й не можуть проводити конкурс.

Якщо за 10 днів рішення суду ніхто не оскаржить, то конкурсна комісія чекатиме на документи від ПП «АТП Поділля-Тур», які ще перевірятиме до 10 днів. «Нового конкурсу оголошувати не будемо, - пояснює виконуючий обов’язки начальника управління транспорту та зв’язку Сергій Шепурев. – Просто сьогодні конкурс не відбувся».

«Ми просто виконуємо ухвалу суду, яка вимагає призупинити конкурс», - додав пан Бондаренко.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую