ye-logo.v1.2
19 Вересня, 2019

Черговий суд. Конкурс "по перевізниках" переноситься на невизначений термін (ДОКУМЕНТ)

Ангеліна Мовчан Суспільство 1701
Коли саме відбудеться конкурс, невідомо
Коли саме відбудеться конкурс, невідомо. Фото: автора

Конкурс по організації роботи пасажирського транспорту у Хмельницькому, який мав відбутися 23 жовтня, перенесли.

У Хмельницької міської ради черговий судовий позов. Цього разу підприємство "Поділля Тур", документи якого не прийняли на конкурс у Хмельницькій міській раді, подало позов до суду. Сьогодні Хмельницький міськрайонний суд виніс постанову про зупинення проведення конкурсу.

Заступник міського голови Андрій Бондаренко каже, документи у підприємства не прийняли тому, що вони їх подали пізніше встановленого терміну, що зафіксовано відповідними записами.

"У поставнові суду йдеться про те, щоб зупинити проведення конкурсу 23 жовтня, а також заборонити виконавчому комітету Хмельницької міської ради та управлінню транспорту здійснювати дії спрямованні на проведення конкурсу", - цитує постанову суду Андрій Бондаренко.

Чиновник пояснює, що засідання суду призначено на п'ятницю (20 жовтня - авт.) і вже тоді, через 10 днів, рішення вступить у дію. І вже тоді, заледжно як вирішить суд, сторона, яка програє, очевидно що подаватиме апеляцію.

"Ми, швидше за все, у випадку програшу, будемо подавати апеляцію", - резюмує Андрій Євгенович.

Протягом цього часу, відповідно будь-які дії проводитися не будуть. Таким чином коли відбудеться конкурс, поки невідомо навіть орієнтовно.  

Читайте також: Пасажирські перевезення в Хмельницькому: учасники конкурсу платитимуть щонайменше по 2600 гривень за участь

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую