ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

У Шепетівці затвердили нові тарифи на тепло

Олександр НІКІТІН Суспільство 1361
У Шепетівці сподіваються, що невдовзі все таки розпочнеться опалювальний сезон
У Шепетівці сподіваються, що невдовзі все таки розпочнеться опалювальний сезон. Фото: shutterstock.com

Але опалювальний сезоні й досі не розпочався.

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради затвердив проект рішення «Про встановлення ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення». Відтепер шепетівчани мають платити за квадратний метр опалювальної площі 42,91 гривні, замість 38,71 гривень (для населення на послугу з централізованого опалення для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1578,59 грн./Гкал (з ПДВ).

Відзначимо, що ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», як повідомляється на сайті Шепетівської міської ради, пропонувало виконкому встановити інші тарифи – спочатку «просили» 46,41 гривню за «квадрат», потім 49,92 або 47,47 гривні. Та вже 19 жовтня подали інші розрахунки, які й затвердив виконком.

Утім, попри нові тариф, в оселях мешканців Шепетівки й досі не подають тепло. Причина – заборгованість підприємства перед «Нафтогазом України», через яку в місто не постчають блакитне паливо.

Нагадаємо, що минулого тижня через ситуацію в Шепетівці в Хмельницькій облдержадміністрації заявили, що будуть змушені звернутися до правоохоронців, щоб притягнути винних до відповідальності.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую