ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

Загиблі герої жовтня: Хмельниччина втратила двох бійців АТО

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1546
З початку АТО Хмельницька область втратила понад 170 військовослужбовців
З початку АТО Хмельницька область втратила понад 170 військовослужбовців. Фото: chasopys.te.ua

Обоє солдат загинули в боях на сході України.

З початку АТО Хмельницька область втратила понад 170 військовослужбовців. Двоє солдат загинуло у жовтні поточного року, пише видання “Цензор. НЕТ”.

Це – 27-річний Олександр Омельчук (позивний Механ), родом із села Велика Боровиця Білогірського району. З самого початку війни брав участь у бойових діях на сході, з останньої ротації повернувся на передову на початку літа цього року.

Спочатку ніс службу у роті матеріального забезпечення, але взимку 2016 року на полігоні Широкий Лан був переведений на посаду “механік – водій” 2-го батальйону 128-ї окремої гірсько- піхотної бригади.

Загинув Олександр 17 жовтня в районі селища міського типу Зайцеве Донецької області внаслідок поранень, отриманих під час обстрілу 120-мм мінами наших позицій. Похований 20 жовтня у рідному селі. У нього залишились дідусь, батьки та сестра.

19-річний Ілля Стецун, уродженець села Любомирівка Новоушицького району, був на контрактній службі у Збройних Силах України.

Загинув 24 жовтня в районі села Водяне Донецької області. Похований 27 жовтня у рідному селі. У нього залишились батьки та молодша сестра.

  

   27-річний Олександр Омельчук (позивний Механ) та 19-річний Ілля Стецун. Фото: censor.net.ua

 

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую