ye-logo.v1.2

Декларації: більшість новопризначених суддів Хмельниччини не мають навіть власного житла

Суспільство 3282
Судді в основному декларують лише заробітну плату та земельні ділянки
Судді в основному декларують лише заробітну плату та земельні ділянки. Фото: автора

Президент нещодавно призначив 11 служителів Феміди для чотирьох судів області.

Ще 2 листопада на офіційному сайті Президента України опублікували Указ про призначення 11 суддів для Хмельницької області. Відразу чотири суди Хмельниччини отримали служителів Феміди. Працюватимуть вони в Хмельницькому окружному адміністративному суді, Ізяславському районному суді, Кам'янець-Подільському та Хмельницькому міськрайонних судах. 

Сайт «Є» проаналізував декларації усіх новопризначених суддів за минулий рік. Виявилось, жили вони досить скромно, на одну зарплату. Більшість навіть власного житла не мали. Чимало майна знаходилось у власності чоловіків, дружин та найближчих родичів.

Хмельницький окружний адміністративний суд

Суддя Діана Гнап декларує дві земельні ділянки у Хмельницькому районі та квартиру в Кам'янці-Подільському, яка знаходиться у спільній власності з чоловіком. Діана Дмитрівна, за основним місцем роботи у Хмельницькому окружному адміністративному суді, отримала 184 801 гривню зарплати, 2 491 гривню заробила у Національній школі суддів, ще 63 976 гривень отримала пенсії. Також суддя оформляла кредитну лінію до зарплатної карточки — 54 289 гривень.

Чоловік пані Діани задекларував лише автомобіль “Peugeot Partner”. У ТОВ “ПРЕТТЛЬ-КАБЕЛЬ УКРАЇНА” заробив 161 099 гривень, ще 35 577 гривень отримав пенсії. Декларує також 12 900 гривень допомоги при народженні дитини та кредитну лінію до зарплатної банківської карти — 26 586 гривень.

Олександр Михайлов має квартиру у Хмельницькому та земельну ділянку у селі Ружичанка Хмельницького району. Окрім того, декларує автомобіль «Шкода Октавія Тур», заробітну плату отриману за основним місцем роботи у Хмельницькому окружному адміністративному суді - 188 119 гривень. У 2012 році взяв кредит в УКРГАЗБАНК 86 229 гривень

Дружина судді, Наталія Вікторівна, згідно із декларацією чоловіка, володіє будинком і двома земельними ділянками у Летичівському районі. У ТОВ «Золота Ліга» заробила 8 999 гривень та 25 068 гривень у ТОВ Хмельницька міська перша аптека, ще 1 273 гривні отримала від роботи за сумісництвом на цьому ж підприємстві.

Квартиру та земельну ділянку у Хмельницькому районі декларує Іван Тарновецький. За основним місцем роботи у Хмельницькому окружному адміністративному суді заробив 185 377 гривень. Готівкою зберігає 110 000 гривень.

Оксана Онишко, дружина новопризначеного судді, має земельну ділянку і садовий (дачний) будинок Шаровечці та квартиру в обласному центрі. Автомобіль «Nissan x-trail». За основним місцем роботи у Хмельницькому Національному університеті отримала 96 742 гривень, більше 180 000 гривень отримала подарунку від батька Григорія Онишко.

Ізяславський районний суд Хмельницької області

Суддя Віталій Столковський разом із дружиною безкоштовно користуються квартирою в Ізяславі, яка належить іншим особам. Має у власності легковик «VAZ 11184». За основним місцем роботи у Територіальному управлінні Державної судової адміністрації України (ТУ ДСАУ) у Хмельницькій області заробив 195 993 гривні зарплати. В одному із банків взяв кредит 16 446 гривень, який сплатив у січні. Ще 6 000 гривень зберігає готівкою. Дружина, Ірина Сергіївна, декларує лише зарплату у відділі освіти, молоді та спорту Ізяславської районної державної адміністрації - 31 376 гривень.

Кам'янець-Подільського міськрайонний суд Хмельницької області

Людмила Гладій разом із донькою безкоштовно користується квартирою у Хмельницькому, ще однією квартирою в обласному центрі користується лише дочка, яка їм не належить. Орендує кімнату 12 квадратних метрів у Кам'янець-Подільському державному аграрно-технічному університеті. Має право керування автівкою «GEELY CK», яка також їй не належить. У Територіальному управлінні Державної судової адміністрації України у Хмельницькій області заробила 184 990 гривень, 24 000 гривень отримала аліментів, ще 35 060 гривень взяла кредиту в банку.

Суддя Юрій Мантуляк декларує земельну ділянку у Камянець-Подільському районі, тимчасово користується квартирою та гаражем у цьому ж райцентрі, які йому не належать. У спільній власності із дружиною має «FORD FOCUS», яку не використовують. За основним місцем роботи у Територіальному управлінні Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області заробив 213 141 гривню, за сумісництвом у Національному університеті Державної податкової служби України та Університеті державної фіскальної служби України заробив близько 1 500 гривень. На 300 гривень більше отримав допомоги від «Благодійного фонду соціального захисту суддів Хмельницької області».

Має Юрій Вікторович і кредитну історію. 49 903 гривні взяв кредиту у «Приват банку», ще 167 175 гривень в «Ощадбанку» (сплатив), 3 678 гривень позики в "АКЦЕНТ-БАНК".

Дружина, Тетяна Іванівна, декларує 8 301 гривню допомоги по безробіттю, 9 688 гривень одноразової допомоги при народжені дитини, а заробітна плата отримана за основним місцем роботи Кам'янець-Подільське відділення Ірпінського державного коледжу економіки та права склала 13 012 гривень.

Людмила Шевцова декларує квартиру у Кам'янці-Подільському, автомобіль «Opel Vectra». Ще один автомобіль внесений у декларацію - «Hyundai Matrix», належить Костянтину Шевцову. Родинні стосунки судді із цим чоловіком не вказані. Заробітна плата Людмили Михайлівни, отримана за основним місцем роботи у ТУ ДСА України в Хмельницькій області склала 182 565 гривень. На викладацькій діяльності у Кам'янець-Подільському відділенні Ірпінського Державного коледжу економіки і права заробила 642 гривні, а від "Благодійного фонду соцзахисту суддів Хмельницької області" отримала 1 800 гривень допомоги. Ще 1 390 гривень суддя тримає на банківському рахунку. Також у декларації вказаний кредит 25 000 гривень, датований ще 2013 роком.

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

Суддя Володимир Бондарчук декларує земельну ділянку в селі Ружичанка Хмельницького району та зарплату у 184 103 гривні отриману від Територіального управління Державної судової адміністрації України у Хмельницькій області. Сім'я Володимира Володимировича безоплатно користується квартирою в обласному центрі, яка належить іншим людям.

Дружина, Лариса Анатоліївна, має земельну ділянку та недобудований будинок 350 квадратних метрів в селі Стуфчинці Хмельницького району, автомобіль «KIA Sportage». У Територіальному управлінні Державної судової адміністрації у Хмельницькій області отримала зарплати 241 515 гривень, ще 12 012 гривень мала допомоги при народженні дитини. Пані Лариса також декларує кредити 61 543 гривні..

Інна Порозова внесла у декларацію лише земельну ділянку у селі Ружичанка Хмельницького району та зарплату у ТУ ДСА в Хмельницькій області 191 798 гривень. Окрім того, у 2016 році брала кредит у банку 38 341 гривню. Розмір сплачених коштів в рахунок процентів за позикою (кредитом) 355 гривень.

Чоловік пані Інни, Дмитро Вікторович, декларує автомобіль легковий «SANGYONG KORANDO», власний недобудований будинок і дві земельних ділянки у селі Стуфчинці Хмельницького району, які знаходяться у спільній власності. Також орендує нежитлове приміщення в обласному центрі. Серед доходів — пенсія 13 453 гривні, надання майна в суборенду - 26 623 гривні, підприємницька діяльність - 111 001 гривню.

Дмитро Приступа декларує гараж у Хмельницькому, земельну ділянку в селі Ружичанка та автомобіль «SEAT LEON». Заробітна плата отримана за основним місцем роботи (яке саме, у документі не вказано) -186 400 гривень

Дружина судді, Людмила Анатоліївна, має квартиру у Хмельницькому, а за основним місцем роботи (не вказане у декларації) заробила 80 620 гривень.

Зоряна Чевилюк декларує зарплату від ТУ ДСА в Хмельницькій області 150 104 гривні, ще 13 780 гривень отримала матеріальної допомоги від цієї ж установи і 1 900 гривень від "Благодійного фонду соціального захисту суддів Хмельницької області». Мала суддя і допомогу при народженні дитини 14 298 гривень.

Чоловік, Віталій Григорович, має у спільній власності з дружиною квартиру у Хмельницькому, ще одну квартиру гараж та нежитлове приміщення у спільній власності з іншими людьми в обласному центрі. Виключно пану Віталію належать дві земельних ділянки в Ружичанці та квартира в Хмельницькому. Дохід від зайняття незалежною професійною діяльністю (вид діяльності у документі не вказали) склав 107 004 гривні, а в негрошовій формі отримав подарунок 45 000 гривень. 

Читайте також: Судова реформа в дії: як збираються об'єднувати суди на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую