ye-logo.v1.2

Ділилися досвідом та здобутками: у Хмельницькому відбувся форум регіонального розвитку

Суспільство 2085

Посадовці обговорювали способи розумного зростання Хмельниччини.

Сьогодні, 12 грудня, у Хмельницькому вперше відбувся форум регіонального розвитку "Розумне зростання Хмельниччини та розвиток територій". На захід з'їхалися представники тергромад Хмельниччини та інших областей, експерти з децентралізації в Україні та Європі. Загалом близько 100 учасників та 14 спікерів. Говорили про те, як забезпечити нашому регіону розумне зростання в освіті, просторі та інвестиціях.

Як зазначив у своєму виступі під час відкриття форуму голова облради Михайло Загородний, такі зібрання необхідні для того, щоб очільники громад переймали досвід в інших, брали приклад. Хмельниччина, станом на сьогодні має 33 ОТГ.

"Завдяки учасникам форуму в області та Україні відбувається реформа децентралізації. Зараз багато тих, хто був противником реформи беруть активну участь у її розвитку. Уже бачимо успішних 33 громади, думаю, що наступні 6, які ідуть на вибори у грудні, також такими стануть. Але щоб кожен знайшов свою особливість і зростання громад було розумним, потрібне ефективне спілкування", - зазначив голова обласної ради.

На Хмельниччині створено 33 ОТГ

Хмельниччину щасливим краєм назвав директор з питань науки та розвитку ГО "Інститут громадянського суспільства", експерт Програми “U-LEAD з Європою” Анатолій Ткачук. Додає, що в Хмельницькій області стартували кілька успішних проектів.

Анатолій Ткачук каже, що Хмельниччина щасливий край

"У 2010 році ми тут почали розробку стратегії області. За результатами її розгляду були прийняти акти Кабінету Міністрів і тепер всі українські області мають створювати свої стратегії на основі Хмельниччини. У 2014 році ми почали перші круглі столи щодо просування реформи. Хмельницька область, до речі, має найкращі показники в територіальному об'єднанні й фінансові можливості",- розповідає Анатолій Ткачук.

Організатори запросили більше сотні учасників

За його словами, в Україні починається новий етап реформування. Нарешті відійшли від з'ясування хто кому винен які повноваження і ресурси. Все це розподілене. Тепер треба ростити економіку громаи через розумне зростання.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую