ye-logo.v1.2

Хмельницьким можна "прогулятися" в режимі 3D

Суспільство 8383
Користувачі проекту зможуть побачити понад 200 небесних та наземних панорам.
Користувачі проекту зможуть побачити понад 200 небесних та наземних панорам.

Наше місто стало першим в Україні, де запровадили такий путівник.

Відбулася презентація проекту «Небесний Проскурів», який дозволить усім користувачам Інтернет «прогулюватися» Хмельницьким в режимі 3D.

Як повідомили в прес-службі Хмельницької міської ради, проект впровадили у рамках програми «Громадські ініціативи міста Хмельницького на 2016-2020 роки».

«Громадська організація «Сучасна Україна» подала на конкурс громадських проектів «Громадські ініціативи» два проекти: «3D-путівник по Проскурову», який був профінансований з міського бюджету у сумі 95 тисяч гривень, власний внесок складав – 45 тисяч гривень та «Небесний Проскурів» – 95 тисяч гривень бюджетних коштів та 17 тисяч гривень внесок організації. Обидва проекти набрали високу кількість голосів конкурсного комітету», - повідомили у відомстві. 

Проекти розглядалися у комплексі, адже вони доповнюють один одного. Творці проекту намагалися сучасно, якісно та доступно презентувати Хмельницький з висоти пташиного польоту. Користувачі проекту зможуть побачити понад 200 небесних та наземних панорам.

«В Україні аналогічних проектів немає, та й у світі їх мало, подібний є лише у місті Дубай», - переконують представники громадської організації «Сучасна Україна».

  

На презентації «Небесного Проскурова» організатори запропонували присутнім пройти квест на знання локацій міста. 

«Це один з найкращих проектів, які мені довелося презентувати за два роки, – говорить міський голова Олександр Симчишин. – Це результат співпраці влади і крутих, активних, конструктивних хлопців з громадської організації «Сучасна Україна».

На презентації «Небесного Проскурова» організатори запропонували присутнім пройти квест на знання локацій міста та прогулятися «Небесним Проскуровом». 3D окуляри будуть знаходитися у міських музеях, центрах, закладах культури, тож кожен зможе побачити Хмельницький з висоти пташиного польоту.

«Прогулюватися» Хмельницьким в режимі 3D можна тут.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую