ye-logo.v1.2
17 Жовтня, 2019

Щоб розчистити Хмельницький від снігу, задіяли 33 спецмашини

Катерина ДЯДЮК Суспільство 1582 1
Місто розчищають від снігу
Місто розчищають від снігу. Фото: Володимира Гординського

Місто прибирають майже чотири сотні комунальників.

Учора, в день святого Миколая, у Хмельницькому нарешті засніжило. Сніг додав особливого шарму та святкового настрою під час відкриття головної ялинки міста. А сьогодні з 4:00 години ранку на вулиці міста вийшли комунальники щоб, розчистити вулиці від снігу.

У міській раді повідомили, що для цього вони задіяли 33 одиниці спецтехніки, а саме – 14 розкидачів піску, 6 снігоочищувачів і 13 тракторів з очисним обладнанням. Крім того очищати дороги, тротуари, прибудинкові території від снігу та посипати їх піском допомагають 380 двірників і працівників комунальних підприємств.

«Для очищення снігу машини у першу чергу їдуть на магістральні автошляхи та вулично-дорожню мережу, де курсує громадський транспорт, потім на інші вулиці з меншою інтенсивністю руху транспорту», – зазначив Олег Нестерук, директор комунального підприємства з будівництва, ремонту та експлуатації доріг.

Комунальники просять хмельничан не залишати авто на узбіччях доріг, особливо на автошляхах, де курсує громадський транспорт, аби дати можливість працювати снігоочисній техніці.

Водіїв і пішоходів просять ще бути особливо уважними на дорогах і неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.

Пішохідна вулиця Проскурівська майже розчищена

А ось у заїздах у двори... слизько

Майдан Незалежності вкрило снігом

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

хмельничанин 20.12.2017 13:38

Ось тут http://hkp.gps-group.com.ua/ можна подивитись де саме і яка техніка задіяні в прибиранні вулиць, погодинно відслідкувати маршрути

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую