ye-logo.v1.2

Як заробити “плюсиків до карми” у новорічно-різдвяні свята

Суспільство 4853
Надіславши листівку із Благодійного ярмарку ви робите одразу кілька добрих справ.
Надіславши листівку із Благодійного ярмарку ви робите одразу кілька добрих справ. . Фото: автора

Ви про це запитували - ми відповідаємо.

Частенько і в соцмережах і в листах до редакції ви, шановні читачі запитуєте: куди можна віддати вживані, але хороші речі, взуття, іграшки і так далі... У новорічно-різдвяні свята, коли казка і диво витають навіть у повітрі, а мрії мають здатність збуватися, ми пропонуємо вам перелік місць і можливостей, завдяки яким можна здійснити чиюсь мрію, а собі "заробити плюсиків до карми".

Казкова і приємна можливість є в ці дні привітати своїх знайомих і рідних перевіреним способом - відправити листівочку з привітанням. Придбати її можна у одній із яток на Різдвяному ярмарку, що поблизу кінотеатру Шевченка у Хмельницькому.

Де тут добра справа? - запитаєте. Все дуже просто: ви купуєте листівку, підписуєте кому забажаєте і вкидаєте у спеціальну скриньку. Пошта доставляє її адресатам, вони щасливі, ви маєте подяку і "плюсик" до списку добрих справ, а за виручені кошти місто обіцяє придбати необхідну апаратуру для дихання у міську дитячу лікарню. Зробити це можна до 19 січня.

Максимальну ціну листівки ви можете визначити самостійно, а стартова її ціна 10 гривень.

Поряд, у приміщенні кінотеатру ім. Шевченка, розгорнули пункт прийому подарунків для дітей з дитячих будинків. Туди ви можете принести одяг, іграшки, солодощі та все необхідне для діток., які перебувають у дитячих будинках. Зробити добрі справи саме таким чином можна до 19 січня. 

Якщо ж ви прктикуєте такі справи часто, то ось вам короткий перелік фондів та місць, завдяки яким ви можете робити добро протягом усього року.   

Благодійна організація „Хмельниччина без сиріт”

Організація допомагає сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Тому першочергові потреби – це, звісно ж, продукти харчування, одяг, засоби для прання. Що стосується одягу, то він згодиться від малого і до дорослого. „Ліки та інші речі – це вже індивідуально, але є такі родини які теж цього потребують, – каже голова благодійної організації Тетяна . – Найчастіше про такі потреби ми повідомляємо у групах в соціальних мережах, що і якій родині потрібно”.

Із настанням тепла благодійна організація береться допомагати покращувати житлові умови цим родинам, тож тоді знадобляться і пензлики, і фарби, й інші матеріали для ремонту, і навіть меблі, якими ви не користуєтеся.

Адреса: м. Хмельницький, провулок Дубівський, 18.
Телефон для довідок: (098) 300-42-04.

Хмельницький спеціалізований будинок дитини „Берізка”

Кожен, хто має бажання зробити приємність дітям, може допомогти будинку дитини памперсами, пеленками, засобами для догляду за тілом малюків (мило, присипки тощо). Солодощів приносити не бажано, а от фрукти у вас візьмуть залюбки.

Адреса: м. Хмельницький, вул. Хотовицького, 4.
Телефон для довідок: 67-18-10.

Хмельницький обласний благодійний фонд «Карітас»

Тут приймають як нові, так і речі що були у вжитку, але тільки чисті та в гарному стані. Туди можна принести одяг, взуття, іграшки, навіть посуд. Є й такі, що пропонують забрати меблі і передати тим, хто їх потребує. «Ми допомагаємо малозабезпеченим, багатодітним, неповним сім'ям, переселенцям, родинам, де є інваліди тощо, – каже координатор проекту «Мобільна робота з молоддю в Україні» благодійного фонду «Карітас» Марина Березюк. – Зібрані речі також возимо в інтернати та притулки для дітей, які тимчасово опинилися в складних життєвих ситуаціях. Щороку обираємо нові сиротинці для допомоги. Зокрема, цьогоріч плануємо відвідати інтернати в Ямполі і Полонному на Хмельниччині та в Теребовлі і Гримайлові на Тернопільщині». Якщо хтось має речі, які вже не носить, в гарному стані (не рвані і не в плямах), можете принести їх до Карітасу.

Адреса: вул. Зарічанська, 10/3, 3 поверх.
Телефон для довідок: (067) 557-21-28.

Соціально-культурний центр, магазин-майстерня «Сорока»

За словами її власниці Тетяни Панькової, речі приймаються у чистому вигляді та в гарному стані, потім їх сортують та передають у різні благодійні фонди або безпосередньо тим родинам, які цього потребують.
«Приймаємо іноді навіть ганчір'я, але за попередньою домовленістю, щоб його одразу приїхали і забрали чи відвезли у лікарні, хоспіси тощо, – каже пані Тетяна. – Також часто у “Сороці” організовуємо проект «Барахолка», де кожен, хто має потребу, може прийти і безкоштовно вибрати одяг, взуття, іграшки, або просто принести речі, які вже не потрібні, але комусь стануть в нагоді. Плануємо запустити проект, де б мамочки обмінювалися одна з одною речами, іграшками тощо». Також, за словами Тетяни Панькової, яка ще й є членом Хмельницького обласного громадського об'єднання “Есперо”, вона разом з волонтерами часто проводить акції зі збору коштів для онкохворих діток, що проходять лікування в Хмельницькому обласному онкодиспансері. «Ми залучаємо усіх небайдужих до створення сердечок, які продаємо, влаштовуємо благодійні розпродажі у магазині, і за виручені кошти купуємо солодощі. Останнім часом завдяки їхній діяльності вдалося придбати у відділення пральну машину, мікрохвильову піч, електричний чайник, спеціальні таці-підставки на ліжко, щоб можна було їсти та читати чи малювати, коли дитина лежить під крапельницею.

Адреса: вул. Кам'янецька, 50 (вхід з двору).
Телефон для довідок: (067) 277-28-96.

До речі, якщо ви знаєте перевірених благодійників, які справді, від щирого серця допомагають іншим - пропонуйте їхні контакти у коментарях до цього матеріалу, або надсилайте на скриньку [email protected]

і ми доповнимо список. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую