ye-logo.v1.2

Чому відкладається відкриття Сатанівського «Буковелю»

Суспільство 4313
Курорт обіцяли на зиму 2016 року, але й у 2018 його поки що, не буде
Курорт обіцяли на зиму 2016 року, але й у 2018 його поки що, не буде. Фото: ngp-ua.info

До прокладання лижних трас, потрібно збудувати високовольтну підстанцію

Про те, що у Сатанові будується новий лікувально-оздоровчий комплекс, а поряд — гірськолижний курорт, говорять вже давно. І, за попередніми планами, деякі лижні спуски мали запрацювати вже цієї зими. Проте поки що покататися на лижах у Сатанові не можна. Виявляється, будівництво не розпочалося через проблеми з електропостачанням.

«Для того, щоб прокладати гірськолижні спуски, спершу слід побудувати високовольтну електричну підстанцію, — каже голова Сатанівської об'єднаної територіальної громади Альберт Собков. — Ми подали заявку і виділили для неї землю. Збудують підстанцію — почнуть прокладати лижні спуски, така умова інвесторів. Усе, що від нас залежало, ми зробили, далі — не наша компетенція».

Ініціатор будівництва курорту, засновник підрядної будівельної організації, яка зводить курортний комплекс, депутат обласної ради Артур Фрідман каже, що зараз якраз завершуються проектні роботи. Бо прокладання лижних спусків — дуже клопітка справа. Приміром, Буковель будували 15 років. Щодо підстанції, то, можливо, її збудують в рамках державної програми.

Нагадаємо, що, за попередніми планами, ширина лижних трас складатиме 300 метрів, довжина — близько півтора кілометра. Будуть лижні спуски різної складності — і для новачків, і для тих, хто має хорошу фізичну підготовку.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую