ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

Під час теракту у Кабулі загинув житель Хмельницького

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1869
Увечері 20 січня кілька людей із вогнепальною зброєю та гранатами увірвалися в готель Intercontinental Hotel в Кабулі та відкрили вогонь по його гостях
Увечері 20 січня кілька людей із вогнепальною зброєю та гранатами увірвалися в готель Intercontinental Hotel в Кабулі та відкрили вогонь по його гостях. Фото: 24tv.ua

Роману Власову виповнилося 43 роки.

В результаті нападу озброєних бойовиків на готель "Intercontinental" в Кабулі ввечері 20 січня загинули сім співробітників українських авіакомпаній, які працювали в афганській компанії «Kam Air».

Четверо з них - В'ячеслав Шишаков, Роман Власов, Катерина Пасенчук та Ірина Медічева працювали в «Українських крилах», двоє - Олександр Дикий та Валерій Кардаш були співробітниками авіакомпанії «УРГА», ще один - працював за прямим договором. Про це пише «Комсомольська правда в Україні».

Серед загиблих був 43-річний Роман Власов, який родом з Оренбурзької області, але останнім часом проживав в Хмельницькому.

За інформацією 24.ua, чоловік якраз був у своєму номері, коли до готелю увірвалися терористи Талібану. Озброєнні смертники, як інформує видання, навмисно убивали іноземців. Всього загинуло 14 людей.

  

Роману Власову було 43 роки. Фото: 24tv.ua

У Хмельницькій ритуальній службі повідомили, що тіло чоловіка сьогодні мали доставити до Києва, а вже завтра запланований похорон. Романа Власова поховають на кладовищі у мікрорайоні Гречани. З рідних у чоловіка залишилася мати та двоє братів.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята