ye-logo.v1.2

«Вбивць – за грати!»

Суспільство 1342
Боксери запевняють, що справжній спортсмен не допустив би подібного лиха.. Фото: Сергія ПРИЩЕПИ.

Плакати з таким текстом принесли спортсмени, яких обурює трагедія у нічному клубі «Токіо», до стін Хмельницької обласної прокуратури

«Ми прийшли підтримати прокуратуру, – твердить представник федерації борців Павло Бац. – Я не можу довести, що на прокуратуру здійснюється тиск, але справа ця – резонансна!».
Хоча, як зізнаються спортсмени, містом поширюється інформація, наче дійсно намагаються вплинути на рішення силової структури.
«До нас надійшла інформація, що прокуратура збирається прийняти незаконне рішення, – повідомляє правозахисник Любомир Михайлець. – Вбивця нині під вартою. Він досить довго переховувався. Але оскільки його батько – один із співвласників «Баварії-Захід», тому на міліцію чинять тиск. І його хочуть відпустити під підписку про невиїзд. Злочинець знову уникне правосуддя. Тому ми прийшли відстояти свою громадянську позицію – винні мають відповісти!».
Спортсмени вважають, що «ці хлопці кинули пляму на федерацію боксу, на спорт взагалі». Зокрема, самі ж боксери запевняють, що справжній спортсмен не допустив би подібного лиха. Трагічна смерть молодого батька двох дітей Вадима Галузінського – сигнал.  
«У цій ситуації є і певний соціальний аспект, – пояснює президент Хмельницької міської федерації боксу Володимир Карван. – Ці хлопці колись займалися боксом, тому, звісно, ми відчуваємо певну моральну відповідальність. Проблема нашої держави в тому, що молоді спортсмени, 22-25 років, нікому не потрібні. Це проблема тренера і спортсмена – тренер десять років виховував кваліфікованого спортсмена, а той потім йде просто на вулицю, в подібні нічні заклади. Хлопці, які мали досить серйозні спортивні досягнення за плечима, нині стали недостойними членами суспільства. Нам дуже прикро, що складається така ситуація. Спорт – має бути культурою нації, а не загрозою!».
Небайдужі спортсмени зібралися під вікнами обласної прокуратури саме в день розгляду цієї кримінальної справи. Своєю присутністю вони сподіваються вплинути на справедливість прийнятого рішення.
«Ми «супроводжували» подання правоохоронців про взяття під варту одного із учасників того злощасного конфлікту, –розповідає Ігор Галузінський, брат загиблого. – Після передачі подання до суду ми також, так би мовити, прийшли висловити підтримку. Мені особисто повідомили, що всі підозрювані вже затримані».
«Зазначена кримінальна справа перебуває на постійному контролі прокурора, – запевнила прес-секретар прокурора Хмельницької області Лілія Коцюк. – І рішення буде прийняте згідно закону».
Також пані Коцюк повідомила, що прокуратурою області було підтримано подання УБОЗу про взяття підозрюваного під варту. І судом прийнято відповідне рішення. Лілія Володимирівна наголосила на тому, що це рішення було продиктоване законом, і акція протесту під стінами прокуратури не могла цього змінити.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую