ye-logo.v1.2

Хмельницькій дитячій лікарні норвежці передали автомобіль швидкої допомоги

Суспільство 5397
Хмельницький отримав новий санітарний автомобіль
Хмельницький отримав новий санітарний автомобіль. Фото: автора

Автомобіль прибув, як гуманітарна допомога.

Сьогодні, 30 січня, Хмельницькій міській дитячій лікарні передали санітарний автомобіль, що приїхав, як гуманітарна допомога з Норвегії. Символічна передача документів і ключів від сучасної "швидкої" відбулась на території християнської місії "Допомога", яка і співпрацює із подібною організацією в Норвегії.

«Ми давно контактуємо з Норвегією. Там знайшлося багато людей, які вирішили допомагати Україні. Вперше автомобіль швидкої допомоги нам привезли минулого року в Дунаївці. У Хмельницькому ми створили місію «Допомога», у Дунаївцях є місія «Сіон», яка споріднена з такою ж норвежською організацією», - розповідає пастор Олександр Фокун.

За його словами, одним із таких небайдужих норвежців, який пожертвував свої гроші на придбання автомобіля і сьогодні приїхав його презентувати - Ос Бьорн Еріксон. Пан Олександр каже, чоловік уже пенсіонер, але продовжує працювати, і увесь заробіток за літо він віддав на придбання швидкої для дитячої лікарні. Таких людей, як він – багато.

Ось так виглядає сучасна "швидка" з середини

«Коли я був маленькою дитиною, моя мама навчила мене допомагати людям. Мені 67 років, я 42 роки працював з дітьми, учителем в школі. Викладав фізику і математику. Зараз я на пенсії, але продовжую допомагати людям», - каже Ос Бьорн Еріксон.

Як розповідає головний лікар Хмельницької міської дитячої лікарні Наталія Зимак-Закутня, презентований автомобіль – унікальний. Аналогів немає по всій області.

Автомобіль обалднаний двома видами нош

«Швидка спеціально облаштована, як реанімобіль. Ми кажемо, що він «розумний». На борту комфортно, можна працювати на високому рівні. В ньому можна не тільки транспортувати дітей, але і надавати невідкладну допомога дітям. Там є ноші, система температурного контролю, подача кисню – все необхідне», - зазначає Наталія Олегівна.

Наталії Зимак-Закутній (зліва) передали документи на автомобіль

Лікар каже, що спеціалісти дитячої лікарні, ще мають розібратись, як працювати з автомобілем. Подарунком дуже раді, адже медзаклад не мав санітарного автомобіля для транспортування дітей. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую