ye-logo.v1.2
24 Квітня, 2019

Двох полонених прикордонників, які родом з Хмельниччини, обміняли на російських ФСБшників

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 2183

Більше чотирьох місяців військові сиділи у російській тюрмі.

Сьогодні, 2 березня, на кордоні з Росією на Харківщині відбувся обмін двох російських ФСБшників на Ігоря Дзюбака та Богдана Марцоня - українських прикордонників, яких росіяни тримали в полоні понад чотири місяці. Про це повідомляє ТСН.

Військові зникли на Сумщині у жовтні 2017 року. Обоє - родом із Хмельниччини, служили у Сумському прикордонному загоні. Сьогодні хлопці повернуться до Києва, де на них чекають рідні.

Відразу після обміну Голова Держприкордонслужби Петро Цигикал і визволені із полону прикордонники зустрілись із пресою. Під прицілом камер Цигикал зателефонував Президенту України і доповів, що хлопці уже на Батьківщині. У свою чергу Петро Порошенко телефоном поспілкувався із військовими.

Після розмови із Президентом Богдан Марцонь подякував усім за те, що переживали і підтримували їх. За його словами, найбільше хоче побачити і обійняти рідних. 

Ігор Дзюбак повідомив, що про обмін вони дізнались учора і у камері він сидів разом із росіянами. Обоє військових планують продовжити працювати у Держприкордонслужбі.

Як передавали прикордонників - транслювали у прямому ефірі. Фото: скрін з відео

«Їм запропонують посади, які вони заслуговують. Точно не нижчі, ніж вони займали. Вирішував питання звільнення Президент України. Був дзвінок на самому високому рівні», - додав Петро Цигикал.

Хлопців передали на Харківщині

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята