ye-logo.v1.2

Відсьогодні вулицями Хмельницького їздитиме новий транспорт

Суспільство 5517
На вулиці Хмельницького виїхали нові тролейбуси
На вулиці Хмельницького виїхали нові тролейбуси. Фото: автора

Комунальне підприємство отримало 7 нових тролейбусів.

Сьогодні, 6 березня, у Хмельницькому на території комунального підприємства «Електротранс» презентували сім нових тролейбусів та один капітально відремонтований. Вже сьогодні вони вийдуть на свої маршрути.

Електротранспорт марки «Богдан Моторс» закупили за кошти з міського бюджету, які були виділені наприкінці минулого року. Два тролейбуси купили жовтих, ще п’ять “рогатих” пофарбовані у синій та білий кольори. 

За словами директора підприємства Віктора Паламарчука, нові транспортні одиниці коштували міській скарбниці 33 мільйони 426 тисяч гривень. Ще один – капітально відремонтували за кошти підприємства. На відновлення "рогатого" витратили 1 мільйон 195 тисяч гривень. Його пофарбували в патріотичні кольори, а по боках зобразили герб Хмельницького.

"Ми намагаємось, щоб новий транспорт курсував за різними маршрутами, аби кожен пасажир відчув, що ми оновлюємо парк, але в основному електротранспорт їздитиме у густозаселені мікрорайони. Хтось курсуватиме з Катіону до Ракового, а хтось з Катіону на Озерну", - розповідає Віктор Паламарчук.

Віктор Паламарчук розповідає, що комунальне підприємство оновило електротранспорт на 25%.

Також директор "Електротрансу" розповів, як обирали водіїв, які їздитимуть за кермом нових “рогатих”.

"На підприємстві створена комісія, яка має перелік критеріїв за якими обирають водіїв. По-перше - це відношення до тролейбуса, тобто у якому стані водії його утримував. Друге - це порушення трудової дисципліни. Також обирали людей, які не зважаючи на свій особистий час, можуть вийти у вихідний день на роботу і попрацювати", - розповідає Віктор Паламарчук.

Також Віктор Анатолійович додав, що різниці між жовтими та синьо-білими немає. За його словами, єдина відмінність - колір.

"Загалом на підприємстві “Електротрансу” налічується 122 тролейбуси. На лінію вдень виходить в середньому 59-71 "рогатих". На сьогодні капітальному ремонту або списанню підлягає 36 тролейбусів", - каже директор "Електротрансу".

Перед тим, як випустити нові тролейбуси на маршрут міський голова Олександр Симчишин перерізав перед "рогатими” стрічку, пообіцяв купувати тролейбуси надалі та оглянув обнови. 

Так виглядає салон нового тролейбуса. 

Водій, який керуватиме тролейбусом, розповів про враження від нового транспорту. Каже, що він набагато комфортніший і ним легше керувати.

"Новий тролейбус значно комфортніший та зручніший в управлінні. Тут все пристосовано для зручності водіїв та пасажирів", - каже Едуард Беляк.

Чоловік розповідає, що разом із дружиною вже 18 років працює на підприємстві.

Кондуктор Наталія Заворіна, каже, що нові тролейбуси значно кращі, аніж старі.

"Новий транспорт більш зручний та комфортний. Тролейбус їде тихіше і більш плавно, а ще тут тепло", - каже пані Наталія.

Нові "Богдани" обладнані зручними сидіннями.

Старий "рогатий" оновили за 1 мільйон 195 тисяч гривень.

Так виглядає салон оновленого тролейбуса. 

Першими у громадському транспорті проїхалися керівники комунальних підприємств міста, мер міста та журналісти.
 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую