ye-logo.v1.2
26 Квітня, 2019

Шепетівчанка отримала відзнаку Міністерства оборони

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 829
Шепетівчанка отримала нагороду
Шепетівчанка отримала нагороду. Фото: shepetivka.com.ua

Анна Федорчук отримала годинник із рук Степана Полторака.

Ще 6 березня у Києві відбулися урочистості, напередодні Міжнародного дня прав жінок і миру. Як повідомляє shepetivka.com.ua, з цієї нагоди Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак роздавав нагороди та пам'ятні подарунки жінкам-військовослужбовцям.

Серед них і шепетівчанка Анна Федорчук, яка отримала годинник із рук Міністра оборони України. Анна - санінструктор одного з десантно-штурмових батальйонів, що тримає оборону неподалік від Донецька. На передовій вже понад два роки.

«За значний внесок у справу розбудови, розвитку та забезпечення життєдіяльності Збройних Сил України, сумлінне служіння українському народу, зразкове виконання військового обов’язку, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру жінок-військовослужбовців та працівників Збройних Сил України було нагороджено відомчими відзнаками, нагородами, цінними подарунками, грошовими преміями, а також отримали чергові військові звання. Серед них наша землячка Анна Федорчук», - пише shepetivka.com.ua

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята