ye-logo.v1.2

В обласному центрі масово крадуть кришки від каналізаційних люків

Суспільство 1576
Минулої доби у Хмельницькому викрали дев
Минулої доби у Хмельницькому викрали дев'ять каналізаційних кришок. Фото: pokrovsk-police.dn.ua

За минулу добу таких фактів виявили дев’ять.

Вчора, 26 березня, у Хмельницькому відбулася масова крадіжка кришок люків із водопровідних та каналізаційних колодязів, повідомляє прес-служба Хмельницької міської ради.

"Так, найбільше було викрадено кришок на вул. Кам'янецькій, 100 (3 штуки), по 2 кришки недорахувалися на вул. Кам'янецькій, 104, вул. Сковороди, 9/3 та на вул. Гагаріна, 26", - інформують у відомстві.

Наразі заяви від міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал” передано до поліціїї, яка має встановити осіб, причетних до злочину, та призначити покарання для винних у скоєному. Одним із найважливіших чинників у питанні таких крадіжок — економічні втрати. Для підприємства люк разом із кришкою обходиться у 2600 гривень з ПДВ.

До речі, крадіжка кришок люків — це злочин, за який встановлено кримінальну відповідальність — від арештів та штрафів до позбавлення волі на строк від трьох до дванадцяти років (ст. 185 Кримінального кодексу України, “Крадіжка”). 

Крім цього, адміністрація підприємства нагадує про необхідність бути обачними та обережними і обов'язково повідомляти на аварійно-диспетчерську службу МКП “Хмельницькводоканал” за номерами телефонів: 78-75-10 та 1567, а також на сторінці "Хмкельницькводоканалу" у Фейсбук.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую