ye-logo.v1.2

До трьох вишів області можуть прийняти майже півтори тисячі «бюджетників»

Суспільство 2141
МОН оприлюднило обсяг держамовлення у вишах області
МОН оприлюднило обсяг держамовлення у вишах області. Фото: dzerkalo.media

Ліцензійний обсяг набору по всіх спеціальностях - 7 315 студентів.

Відтепер усі вступники можуть переглянути інформацію, скільки місць для прийому за держзамовленням зможе виділити кожен виш, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки, на 2018 рік. Про це повідомляють на сайті Міністерства освіти і науки України.

Серед переліку є три виші Хмельниччини – Хмельницький національний університет, Подільський державний аграрно-технічний університет, Кам'янець-Подільський національний університет ім..І.Огієнка. Загалом ці навчальні заклади на денну та заочну форму можуть прийняти 1 493 студенти-бюджетники. Ліцензійний обсяг по всіх спеціальностях цих вишів - 7 315 осіб. Відзначимо, що йдеться лише про здобуття кваліфікаційного рівня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти.

Хмельницький національний університет може прийняти 2 602 студентів на денну форму навчання і 1 198 заочників. За кошти держави в ХНУ можуть навчатися на денній формі 683 студенти.

Подільський державний аграрно-технічний університет на здобуття кваліфікаційного рівня бакалавр може прийняти 812 осіб на денну форму і 813 - на заочну. За держзамовленням в університеті можуть навчатись 136 студентів на денній і 90 на заочній формі.

Кам’янець-Подільський національний університет ім.І.Огієнка готовий прийняти на 1 курс 1 605 осіб на денну і 285 на заочну форми навчання. Максимальний обсяг на місця держзамовлення - 495 осіб на денну форму і 89 на заочну.

Повний текст документу розміщено на сайті МОН у розділі Вступна кампанія 2018. У ньому вказаний ліцензійний обсяг – скільки загалом вступників на спеціальність чи спеціалізацію може прийняти заклад; максимальний обсяг прийому абітурієнтів на місця держзамовлення та кваліфікаційний мінімум – скільки щонайменше «бюджетників» має бути на спеціальності, щоб заклад здійснив їх набір.

Також в документі зазначено, скільки максимально вступників зможе прийняти виш за квотою 1 – на основі вступних іспитів, та квотою 2 – для вступників за спрощеною процедурою з окупованих територій - АР Крим та м. Севастополя. Всі цифри подані в розрізах денної та заочної форми навчання.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую