ye-logo.v1.2
14 Серпня, 2020

Які квіти прикрашатимуть клумби Хмельницького

Суспільство 3150

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Флористи планують висаджувати квіти у вигляді візерунків та орнаментів.

Клумби Хмельницького зазеленіли. А все через те, що 23 жінки Хмельницького комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста трудяться над тим, аби квітники обласного центру мали гарний вигляд.

Тюльпани, петунія, сальвія, кани, бегонія, герань, чорнобривці – це лише невеличкий список квітів, які зацвітуть на клумбах обласного центру. Загалом планується висадити понад 20 видів рослин або 250 тисяч однорічних та багаторічних квітів.

«Ще взимку, коли тріщать морози ми починаємо висаджувати насіння квітів. Усі рослини зберігаємо в теплицях, тому до перших променів сонця, насіння вже проростає», - розповіла начальник дільниці по озелененню комунального підприємства по зеленому будівництву та благоустрою міста Надія Губіцька.

Фахівець зізнається, що робота не легка, адже загалом по місту потрібно засадити 33 квітники, площа яких становить 0,7 гектара. «Кожна клумба буде неповторною, адже квіти на них будуть висаджені у вигляді орнаментів, візерунків та композицій», - каже флорист.

Також у Хмельницькому з’явиться вертикальне озеленення на стовпах. Близько три сотні горщиків незабаром зацвітуть різнокольоровими сульфініями, ампельними витками та геранями.

Нарізі у Хмельницькому посаджено 12 тисяч тюльпанів. Незабаром, усі вони зацвітуть.

«Над одним квітником ми працюємо декілька разів на рік. Ще восени ми садимо тюльпани, весною їх викопуємо і садимо літні квіти. В кінці літа ми знову викопуємо усі квіти і садимо тюльпани, які цвістимуть лише наступного року, - розповіла Надія Євгенівна. – Цей процес досить клопіткий, адже майже щодня ми поливаємо наші квітники, слідкуємо за їх чистотою та прополюємо від бур’янів».

Попри важку працю, працівники підприємства турбуються лише про одне, аби хмельничани з повагою ставилися до їх праці та не зривали квіти з клумб обласного центру.

  

В обласному центрі є 33 квітники і усі вони будуть несхожі, адже на кожній клумбі звятиться квіткова композиція або візерунок. 

Працівники КП по зеленому зеленому будівництву та благоустрою міста турбуються лише про одне, аби хмельничани з повагою ставилися до їх праці.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую