ye-logo.v1.2

У Хмельницькому будується найбільший навчально-виховний комплекс області

Суспільство 5801

Об’єкт буде розрахований на 480 школярів та 215 дошкільнят.

З настанням тепла в обласному центрі розпочалася активна фаза будівництва навчально-виховного комплексу по вулиці Залізняка, 32 (мікрорайон Озерна).

«Це найбільше будівництво соціального об’єкту в області за роки незалежності, і, можливо, що найбільше будівництво в усій Україні», - з гордістю каже міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

Будує навчальний комплекс товариство «Будівельний Альянс Груп». Будівництво НВК обійдеться місту в понад 110 мільйонів гривень.

«Наразі на цей об’єкт з міського бюджету виділено понад 50 мільйонів гривень. З державної казни - лише п’ять мільйонів. Проте, я впевнений, що цей об’єкт має мати дольове співфінансування: місто, область та держава. Але поки що самі тягнемо цю «лямку», - каже Олександр Сергійович.

  

Приміщення дитячого садка готове на 80%, а у школи фактично зведена «коробка»

За ці кошти буде побудований дитячий садочок на 215 дітей та приміщення початкової школи 1-4 класів на 480 дітей. Площа усього комплексу – 2,3 га.

«При будівництві навчально-виховного комплексу були дотримані усі сучасні та санітарні вимоги. У приміщенні облаштована надсучасна система вентиляції з рекуперацією, бомбосховище, сучасні групи, харчоблок, спортзал, актовий зал», - каже генеральний директор ТОВ «Будівельний Альянс Груп» Іван Крутилко.

Будівельник додає, що приміщення дитячого садка готове на 80%, а у школи фактично готова «коробка». До кінця року планується повністю завершити будівництво дитячого садочка, а в 2019 році об’єкт мають здати повністю.

«Зрозуміло, що бажаючих навчатися в НВК буде чимало. Не усіх дошкільнят та школярів зможе прийняти заклад. Для цього потрібно побудувати ще один такий комплекс. Першими ж до об’єднання потраплять діти з системи електронної черги.

  

Кімнати дитячого садочока будуть просторими та матимуть великі вікна

 

У приміщені початкової школи буде сучасна система вентиляції з рекуперацією, бомбосховище, сучасні групи, харчоблок, спортзал, актовий зал

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую