ye-logo.v1.2

Вісім із понад двох сотень: громади області отримали можливість на створення ЦНАПу

Суспільство 1701
На Хмельниччині може з
На Хмельниччині може з'явитися ще вісім центрів надання адмінпослуг.. Фото: автора

Оголошення про відбір громад для створення Центрів надання адмінпослуг оприлюднили у березні.

За два місяці до програми «U-LEAD з Європою», яка й оголосила відбір для надання допомоги на модернізацію та створення ЦНАП надійшло понад дві сотні заявок. Комісія у складі експертів Програми, представників Мінрегіону та Мінекономрозвитку проаналізувала майже 250 заявок від органів місцевого самоврядування, які були допущені до розгляду, та відібрала 150 кандидатів до участі в Програмі. Серед цих півтори сотні – вісім громад із Хмельниччини.

Варто зазначити, що включення до списку не означає безумовної підтримки або ж підтримки в повному обсязі, оскільки значна кількість заявок ще потребують належного офіційного підтвердження зобов’язань та перевірки інформації.

Якщо ж усі вимоги буде витримано, то на Хмельниччині Центри надання адміністративних послуг з’являться ще у Берездівській та Ганнопільській громадах (Славутський район), Гуменецькій (Кам’янець-Подільсьий район), Дунаєвецькій, Летичівській, Наркевицькій (Волочиський район), Сатанівській (Городоцький район) та Ямпільській (Білогірський район).

Нагадаємо, завдяки програмі «U-LEAD з Європою», на Хмельниччині уже працюють шість сучасних ЦНАПів (Полонне, Стара Синява, Нова Ушиця, Чемерівці, Меджибіж) та перший в Україні – мобільний – у Славуті.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую