ye-logo.v1.2
20 Лютого, 2020

Один із заступників головного поліцейського Хмельниччини очолив поліцію Прикарпаття

Суспільство 1935
Володимир Голубош очолив поліцію Прикарпаття
Володимир Голубош очолив поліцію Прикарпаття

Представлення нового керівника особовому складу відбулося в суботу 9 червня.

Головне управління Національноїї поліції Івано-Франківської області очолив полковник Володимир Голубош, який ще донедавна був заступником начальника ГУ НП у Хмельницькій області та був керівником кримінальної поліції. В кулуарах поліцейські зізнаються, що до останнього дня була інформація, що поліцію Прикарпаття очолить Василь Віконський, а Володимир Голубош залишиться керувати на Хмельничині. Але, очевидно, плани змінилися.

40-річний Володимир Валентинович на Хмельниччину був призначений у листопаді 2017 року. Родом він із Рівненської області, де й досі проживає його сім'я - дружина та двоє дітей.  

За період роботи Володимир Валентинович попрацював уже в Рівненській, Черкаській та Хмельницькій областях на різних посадах у правоохоронних органах.

У декларації Володимира Голубоша зазначено, що у Черкасах він та його сімя мають у співвласності дві квартири, а на Ріненщині - садовий будинок, гараж, квартира і 5 земельних ділянок. 

Варто зазначити, що Хмельниччина та Івано-Франківськ вже не вперше "обмінюються кадрами". Із останніх кадрових рішень - саме з Франківщини до нас прийшов Микола Семенишин, а після нього і Василь Віконський. На Прикарпатті спочатку був і наш Дмитро Михалець.  

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую