ye-logo.v1.2

На Хмельниччині нетверезих водіїв більше, ніж дрібних хуліганів

Суспільство 1924
Керування в нетверезому стані "очолює" статистику
Керування в нетверезому стані "очолює" статистику. Фото: зі сторінки фейсбуку ГУНП в області

Така статистика відповідно до складених протоколів поліцейськими ГУНП в Хмельницькій області.

За минулий тиждень, з 4 по 10 червня, поліцейські склали 93 протоколи за керування транспортом у нетверезому стані. Протоколів за дрібне хуліганство поліцейськими складено удвічі менше – 41. Також складено 70 протоколів за вчинення насильства в сім’ї, повідомляє ситуаційний центр ГУНП в Хмельницькій області.

Схоже співвідношення випадків керування в нетверезому стані, дрібного хуліганства та насильства в сім’ї спостерігається й у тиждень з 28 травня по 3 червня: поліцейські склали 98 протоколів за керування в нетверезому стані, 54 протоколи за дрібне хуліганство та 69 протоколів за вчинення насильства у сім’ї. Цього ж тижня поліція зафіксувала 8 ДТП з потерпілими. Не став виключенням й тиждень з 21 травня по 27 травня: складено 85 протоколів за керування в стані сп’яніння, 41 протокол за дрібне хуліганство та 49 протоколів за вчинення насильства в сім’ї.

Всього за тиждень з 4 по 10 червня в службу «102» надійшло 5 213 повідомлень. З них у 4 682 випадках на місце події виїжджав екіпаж поліції. Із більше п’яти тисяч повідомлень, ознаки кримінальних правопорушень мають 444 випадки.

Автор Андрій ЗАВЕРУХА.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую