ye-logo.v1.2

Хмельничани взяли участь у встановленні рекорду по… фарбуванню брів

Суспільство 1686
Брови фарбували у Києві
Брови фарбували у Києві. Фото: З архіву Ельнари Самєдової

Вчора у Києві на Поштовій площі встановили новий рекорд України з масового фарбування брів.

У флешмобі взяли участь делегати з Хмельницького.

За подіями, що відбувалися, спостерігали представники Національного реєстру рекордів. Як результат – зафіксовано рекорд як "наймасовіше фарбування брів на одній локації", в якому взяли участь 176 майстрів і стільки ж моделей.

За словами хмельничанки Ельнари Самєдової, представника асоціації бровістів у Хмельницькому, про встановлення рекорду вона дізналася від своїх колег, які запросили на дійство усіх бажаючих з усієї України та ближнього зарубіжжя.

«З Хмельницького нас було, здається, шестеро чи семеро. Загалом, усе тривало близько чотирьох годин. Всі дуже класно й професійно попрацювали. До речі, були присутні майстри з Литви, Білорусі та Казахстану», – каже Ельнара Самєдова.

За словами пані Ельнари, організатори мали на меті популяризувати професію бровіста, донести меседж, що нині це доволі популярний напрямок у сфері б’юті-послуг, яким все частіше користуються красуні усього світу.

«Ця професія набуває чималих обертів, тому ми мали на меті ще й запропонувати виділити її як окрему професію, варту уваги й того, щоб її здобувати», – зазначила Ельнара.

До речі, нещодавно на ХХХ Міжнародній агропромисловій виставці "Агро-2018" у Києві зареєстрували два нових рекорди – "Герб з найбільшої кількості троянд" і "Найбільший вареник з картоплею".

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую