ye-logo.v1.2
29 Січня, 2020

Пожежна команда на вісім сіл коштувала майже 600 тисяч гривень

Ангеліна Мовчан Суспільство 750
На Хмельниччині створено і діють 89 місцевих пожежних команд та 84 добровольчі пожежні дружини
На Хмельниччині створено і діють 89 місцевих пожежних команд та 84 добровольчі пожежні дружини. Фото: dsns.gov.ua

Сьогодні її відкрили у Віньковецькому районі.

У селі Осламів Віньковецького району відкрили чергову пожежну команду, яка буде обслуговувати одразу вісім сіл. Надзвичайники кажуть, це дозволить скоротити час прибуття допомоги пожежної бригади вдвічі. На території обслуговування цієї команди проживає понад 6 тисяч людей. 

"Слід зазначити, що амбіційний проект співробітництва 4-х сільських рад у сфері пожежної безпеки було реалізовано за підтримки держави. Так, місцевому бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій було виділено 594,3 тис. грн. державної субвенції. Завдяки цим коштам було придбано пожежний автомобіль із обладнанням та проведено реконструкцію приміщень", - повідомляють у прес-службу ГУ ДСНС у Хмельницькій області.

Для забезпечення роботи підрозділу у короткий термін було проведено внутрішнє оздоблення приміщень депо, благоустрій території та придбано усе необхідне: пожежно-рятувальне оснащення та захисний одяг.

За інформацією Хмельницької облдержадміністрації, на Хмельниччині створено і діють 89 місцевих пожежних команд та 84 добровольчі пожежні дружини. До цієї лави вогнеборців сьогодні долучилася і пожежна команда Осламівської сільської ради.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую