ye-logo.v1.2

У День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни хмельничани поклали квіти до "Вічного вогню"

Суспільство 2676
Громадськійсть поклала квіти та вінки до меморіалу
Громадськійсть поклала квіти та вінки до меморіалу. Фото: автора

Вогонь на меморіалі не запалили.

Щорічно 22 червня Україна відзначає День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни. З цієї нагоди сьогодні хмельничани поклали вінки та квіти до меморіалу «Вічний вогонь» і вшанували полеглих у Другій світовій війні.

«У Хмельницькому, як і в усій Україні, сьогодні вшановують жертв Другої світової війни, яка фактично на нашу землю прийшла 22 червня 1941 року. Тому такі скорботні заходи відбуваються, ми приходимо до обелісків, пам’ятників, кладемо квіти і вінки. Згадуємо своїх рідних, бо війна зачепила майже кожну родину», - каже секретар Хмельницької міської ради Михайло Кривак.

За його словами, сьогодні вогонь на меморіалі не горить, оскільки є затверджений виконавчим комітетом список дат, коли його запалюють. 22 червня у перелік не входить.

В обласному центрі відзначили День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

Голова обласної ради ветеранів Володимир Купратий розповідає, що мобілізованих до лав армії жителів тодішньої Кам'янець-Подільської області тоді нараховувалося 250 тисяч осіб. З них не повернулось з фронту 135 тисяч подолян. Ще близько 20 тисяч осіб брали участь у партизанській та підпільній боротьбі.


Містяни вшанували полеглих у війні

«Нині на Хмельниччині залишилось менш, як 2 тисячі учасників бойових дій Другої світової війни. З кожним роком, на жаль, їх стає все менше і менше. Адже наймолодшому ветерану вже понад 90 років. Але в нас ще є більше 20 тисяч учасників війни, людей, які працювали в той період для фронту. Маємо також більше ніж 80 тисяч дітей війни», - зазначив Володимир Іванович.

Вогонь на меморілі не запалили


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую