ye-logo.v1.2
20 Квітня, 2019

700 кілометрів за 20 днів: хмельничани можуть долучитися до європейського велопробігу

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 601
Основна мета велотуру - промоція маршруту Євровело в Україні
Основна мета велотуру - промоція маршруту Євровело в Україні. Фото: з Фейсбуку

Через Хмельницький пройде міжнародний веломаршрут ЄвроВело-4.

Україна увійшла до європейського проекту «EuroVelo». Дана мережа розробляє багатоденні велосипедні маршрути та пропагує велотуризм.

«Вперше, цього року до даного проекту увійшла й Україна. Іноземні та вітчизняні велотуристи проїдуть містами нашої держави, аби привернути увагу до питання велотуризму в Україні та облаштування української ділянки європейського веломаршруту», - каже співорганізатор ЄвроВело-4 Денис Боклажук.

Завтра, 7 липня стартує велосипедний промотур у Києві. Українська ділянка веломаршруту складає понад 700 кілометрів і охоплює шість областей: Львівську, Тернопільську, Рівненську, Хмельницьку, Житомирську та Київську.

«Будь хто може долучитися до пробігу на будь-якому етапі. Ми стартуємо зі столиці. Конкретних дат, коли і де ми будемо їхати, ще не знаємо. Швидкість пересування залежить від погоди та якості дорожнього покриття. Під час туру, учасники велопробігу заїжджатимуть у туристичні міста та будуть знайомитися з українськими традиціями. За 20 днів плануємо доїхати до Кракова (Польща)», - каже Денис.

Долучитися до велотуру може кожен. Для цього необхідно зв’язатися з організаторами - Вікторією (066-751-79-94) або Денисом (098-905-64-79) та попередити про участь. Уся необхідна інформація про ЄвроВело в Україні є тут.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята