ye-logo.v1.2
18 Вересня, 2019

Талановиті діти з Хмельниччини навчатимуться мистецтву в Баварських Альпах

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 756
Діти вирушили на мистецько-навчальну акцію до Німеччини
Діти вирушили на мистецько-навчальну акцію до Німеччини. Фото: з Фейсбуку Тетяни Василик

Міжнародний проект стартував сьогодні.

Восьмеро талановитих юних митців з Хмельниччини разом з дванадцятьма дітьми з інших куточків України протягом тижня будуть в Баварії опановувати нові рівні майстерності. Саме вони стали переможцями ХІ Всеукраїнського конкурсу «Моє майбутнє – з рідною землею!», виборовши перемогу серед двох тисяч учасників.

«Переважно це діти учасників АТО та сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, - каже Тетяга Василик, директор благодійного фонду, який підтримав цей міжнародний проект. - Географія проекту охоплює всю Україну від Луганська до Карпат і дозволить посилити дружбу між юними митцями Сходу та Заходу нашої держави, а також налагодити комунікацію з німецькою творчою молоддю».

Сьогодні 20 переможців вирушили на тижневу навчально-мистецьку сесію в мальовничі Баварські Альпи поблизу Мюнхена. Дітям обіцяють не лише зустрічі з німецькою творчою молоддю, а й захоплюючі майстер-класи та екскурсії, візит до Баварського уряду, огляди кращих зразків архітектури та образотворчого мистецтва краю.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую