ye-logo.v1.2

Сесія Хмельницької облради: що буде зі школою "Славутинка"… (запис трансляції)

Суспільство 4131

Сьогодні, 13 липня, відбудеться позачергове засідання депутатів.

Передбачалося, що на розгляд депутатам запропонують лише один проект рішення. А саме «Про внесення змін до рішення обласної ради від 14 червня 2018 року № 28-19/2018 «Про перейменування закладів освіти – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області». Та схоже, розглянуть не лише його.

Михайло Загородний скликав позачергову сесію, як на минулому зібранні депутати прийняли рішення ліквідувати початкові класи в школі-інтернаті «Славутинка», що в Кам’янці-Подільському. Після чого навіть була реакція з Міністерства освіти та науки, де таке рішення назвали неправомірним. Отож, схоже, сьогодні депутати мають «виправитися».

Окрім цього проекту, члени постійних комісії облради запропонували внести у порядок денний проект рішення «Про проведення громадського обговорення з присвоєння Хмельницькому університету управління та права імені Леоніда Юзькова». Якщо підтримають, то до 16 вересня триватимуть обговорення. Вже після них і мають вирішити, чи називати ХУУП іменем першого Голови Конституційного суду України, уродженця Полонського району, який помер у 1995 році та похований в Києві.

Утім, враховуючи той факт, що чимало обранців нині у відпустках, мабуть, до останньої хвилини початку засідання буде невідомим – чи буде кворум на сесії.

Отож, за позачерговим зібранням Хмельницької обласної ради можна спостерігати в прямому ефірі на сайті «Є». Початок 13 липня о 12.00.

13.45 Сесія завершилася. Дякуємо за увагу. До вашої уваги запис трансляції:
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую