ye-logo.v1.2

Два підприємства теплоенергетики Хмельницького визнані найкращими в Україні

Суспільство 2834
На результати конкурсу впливала фінансова-господарська діяльність підприємств у 2017 році
На результати конкурсу впливала фінансова-господарська діяльність підприємств у 2017 році. Фото: з архіву

Очільники відомств запевняють, що секрет успіху у хорошій команді.

Міське комунальне підприємство «Хмельницьктеплокомуненерго» вибороло І місце, а «Південно-Західні тепломережі» – ІІ місце у конкурсі «Краще підприємство комунальної України».

Його провела Асоціація з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго». На результати впливала фінансова-господарська діяльність підприємств у 2017 році. Очільники відомств розповіли сайту «Є» в чому секрет їхнього успіху.

«Наше підприємство займається модернізацією та реконструкцією як обладнань, так і котелень впродовж багатьох років. У нас найкращі в Україні технічні показники. Окрім цього, нам вдалося досягнути, що кількість витраченого газу та електроенергії на одну гігакалорію найнижча в Україні. Завдяки спільній та злагодженій праці усього колективу нам вдається тримати першість», - розповів директор КП «Хмельницьктеплокомуненерго» Володимир Скалій.

Очільник комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» Павло Возборський каже, що другу сходинку у всеукраїнському конкурсі підприємство посіло справедливо, однак наступного року сподівається, що воно стане першим в Україні.

«Секрет успішного підприємства – у злагодженій роботі усієї команди. На щастя, у нас така є. Ми з небагатьох підприємств України, яке окрім тепла, надає послуги гарячого водопостачання. До речі, ціна на нього – найнижча в Україні. Ми працюємо у збиток, але нам допомагає міська рада. Борг населення перед підприємством складає понад 12 мільйонів гривень. Попри це, ми у хорошому темпі готуємося до нового опалювального сезону», - розповів Павло Взборський.

Теплопостачальні підприємства нагороджені грамотами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України й центрального комітету профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую