ye-logo.v1.2

Гірськолижний курорт у Сатанові почнуть будувати вже цього літа

Суспільство 15960
Сатанів славиться цілющою водою
Сатанів славиться цілющою водою. Фото: esu.com.ua

Сучасний оздоровчий комплекс планують відкрити наступного року.

Коли йдеться про Сатанів, одразу в уяві виникають мальовничі краєвиди, зелені пагорби Товтр, звивистий Збруч і цілющі джерела. Бо справді, відколи під Сатановом відкрили джерала з мінеральною лікувальною водою, інакше, ніж курортною, Сатанівську зону не називають. Й сьогодні тут функціонують чимало оздоровниць.

Проте сьогодні усі в очікуванні відкриття сучасного лікувально-діагностичного комплексу та гірськолижного курорту. Нова оздоровниця вже майже збудована. Принаймні, за словами ініціатора розбудови курорту, депутата обласної ради Артура Фрідмана, відкриття комплексу планується вже наступного року. Він має об'єднати у собі найновіші методики діагностики та лікування, СПА-процедур. Ізраїльські інвестори стверджують, що аналогів комплексу в Україні немає. Здати першу чергу закладу планують вже наступного року. Зараз будівельні роботи завершені. На часі — облаштування території, наповнення корпусів меблями, лікувальним та діагностичним обладнанням. Планується, що лікування, діагностика та реабілітація проводитиметься за напрямками: урологія, гінекологія, неврологія, кардіологія, терапія, гастроентерологія, ендокринологія, отоларингологія, офтальмологія, травматологія, стоматологія, проктологія. Також працюватиме СПА-центр та водолікарня.

Крім нового оздоровчого закладу, у Сатанівській курортній зоні має з'явитися і гірськолижний курорт. Про це вже говорять кілька років. «Нарешті уся документація готова, і вже за тиждень-два розпочнемо будувати житлові корпуси для лижного курорту, — каже Артур Фрідман. — Щодо лижних спусків, то їх прокладатимуть тоді, коли будуть готові хоча б частина житлових корпусів. Можливо, невеликий шматок лижної траси запрацює вже цієї зими. Багато хто хвилюється, що через лижні траси будуть вирубатися дерева. Але у тому місці, де вони плануються, немає дерев, лише кущі, чагарники. Тож їх просто розчистять. Взагалі при будівництві курортів ми боролися за кожне дерево, намагалися нічого не вирубувати».

Нагадаємо, що, за попередніми планами, ширина лижних трас складатиме 300 метрів, довжина — близько півтора кілометра. Будуть лижні спуски різної складності — і для новачків, і для тих, хто має хорошу фізичну підготовку.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую