ye-logo.v1.2
22 Травня, 2019

П'ять тонн аміаку "випадково" знайшли поблизу Старокостянтинова

Ангеліна Мовчан Суспільство 1880
Витік аміаку стався у Старокостянтинові
Витік аміаку стався у Старокостянтинові. Фото: прес-служби ДСНС

Речовина залишилася в одній із восьми цестерн на території фермерського господарства.

30 липня рятувальники отримали повідомлення від чергового поліції про ймовірну розгерметизацію ємності з аміаком на території одного з фермерських господарств поблизу м. Старокостянтинів Хмельницької області, повідомляють у ДСНС. 

Як виявилось, на території фермерського господарства знаходиться 8 автоцистерн для перевезення аміаку. Останні були залишені на зберігання в 2017 році. В одній із цистерн залишилося близько п'яти тонн аміаку. В результаті виходу з ладу робочої арматури цистерни відбувається незначний витік небезпечної хімічної речовини через запобіжний клапан. 

Вогнеборців, разом із пересувною хімічною лабораторію аварійно-рятувального загону спецпризначення, під наглядом хіміків, перекачали залишки хімічної речовини в іншу цистерну спеціалізованого підприємства, що здійснює транспортування хімічно небезпечних речовин.

У відомстві повідомляють, що результати проб повітря хіміко-радіологічної лабораторії показали, що загрози життю і здоров’ю населення та навколишньому середовищу немає. 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео