ye-logo.v1.2

Хмельничан просять поділитись шкільним приладдям з дітьми із малозабезпечених сімей

Суспільство 1728
Минулого року під час акції зібрали 300 портфелів
Минулого року під час акції зібрали 300 портфелів. Фото: надане БФ "Карітас"

В обласному центрі стартувала акція «Шкільний портфелик».

Тиждень тому в Хмельницькому стартувала благодійна акція «Шкільний портфелик». Проводить її обласний благодійний фонд «Карітас» ось уже дев’ятий рік поспіль. Основна мета – зібрати необхідне шкільне приладдя для дітей, родини яких опинились у складних життєвих обставинах.

Як розповідає координатор акції Юлія Житкевич, долучитися до акції може кожен охочий і принести будь-яке канцелярське приладдя (зошити, блокноти, ручки, олівці, фарби та альбоми для малювання, пластилін, гумки і т.п.) та шкільні ранці (які були у вжитку, але в гарному стані) за адресою фонду. Окрім того, в одному з магазинів канцтоварів Хмельницького можна, в рамках цієї акції, обміняти старий портфелик на новий, отримавши при цьому знижку.

«Розпочалась активна фаза збору портфеликів та інших канцтоварів. На даний момент є невелика їх кількість. Отримають зібрані канцтовари 95 дітей з 52 родин, які перебувають під соціальним супроводом "Карітас Хмельницький". Вони виховуються в багатодітних, малозабезпечених та кризових сім'ях, сім'ях, де батьки зловживають алкоголем, де є насильство, де в силу тих чи інших обставин діти полишені самі на себе. Серед тих діток є позбавлені батьківського піклування та напівсироти», - розповідає Юлія.

Дітям передали зібране шкільне приладдя

За її словами, сьогодні надзвичайно гостро для родин, що перебувають у матеріальній скруті, стоїть питання забезпечення дітей найнеобхіднішими для навчання засобами та шкільним приладдям. Саме тому працівники організації щорічно організовують акцію «Шкільний портфелик». Доприкладу, минулого року було зібрано близько 300 портфеликів, з них 120 - отримали підопічні "Карітасу", 20 - дітки з діагнозом "ВІЛ", решту передали  сільським школам.

Урочисто передадуть усе зібране 29 серпня о 12:00 годині в Хмельницькому обласному благодійному фонді «Карітас» (вулиця Зарічанська, 10/3). Під час акції запланували розважальну програму для дітей та вручення подарунків (шкільні портфелі та канцелярське приладдя відповідно до віку).

Контактний телефон (067) 557-21-28.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую