ye-logo.v1.2
21 Травня, 2019

На Хмельниччині за добу зафіксували чотири пожежі

Олександр НІКІТІН Суспільство 472
У ДСНС закликають громадян бути обачними при поводженні в вогнем. Особливо у спекотні літні дні
У ДСНС закликають громадян бути обачними при поводженні в вогнем. Особливо у спекотні літні дні. Фото: dsns.gov.ua

Горіли як споруди, так і трава.

Вчора, 7 серпня, в області зафіксували чотири пожежі. Найнебезпечніша, мабуть, сталася в селі Борисів Ізяславського району, де загорілася приватна допоміжна споруда житлового сектору.

За повідомленням прес-служби обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України, вогнем було пошкоджено покриття, перекриття та домашнє майно. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем. Збитки, за попередніми даними, становлять дві тисячі гривень.

Ще одна споруда також горіла на Ізяславщині, але в селі Велика Радогощ. Вогнем пошкоджено перекриття, газовий балон. Ймовірна причина пожежі – порушення правил ПБ при екслуатації побутових газових приладів.

Через необережне поводження з вогнем в селі Розсоша Хмельницького району на відкритій території загорілося сміття, а поблизу села Велика Слобідка Кам’янець-Подільського району виникла пожежа сухої рослинності на відкритій території. Вогнем пошкоджено 0,9 гектари сухої рослинності. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео