ye-logo.v1.2

На Хмельниччині обікрали сільську раду

Суспільство 2569
Поки відомо про те, що зникли ключі
Поки відомо про те, що зникли ключі. Фото: varta1.com.ua

Поки що поліція нічого не коментує.

В ніч на сьогодні, 10 серпня невідомі проникли у приміщення Жванецької сільської ради, що у Кам'янець-Подільському районі.

За словами працівників сільської ради, невідомі проникли у приміщення із заднього двору. Це ніби то, видно із камер спостереження, які розміщенні на приміщенні магазину, що поряд.

У поліції поки що нічого не коментують, кажуть на місці події працює слідчо-оперативна група. Більше деталей скажуть "у визначений 24-годинний термін".

Працівники сільської ради кажуть, поки що відомо про те, що із сейфу, який знаходиться у кабінеті бухгалтерії, зникла зв'язка ключів.

"Бачимо, що зникли ключі. А ось документи і гроші, які теж були у сейфі, залишилися. Не можемо сказати, хто і для чого це зробив, бо це встановить поліція. Єдине, вчора ми проводили повторну інвентаризацію у шкільних приміщеннях в одному із сіл. Після цього замінили ключі на усіх дверях, бо були питання до керівництва. Сьогодні ключі зникли, щоправда не ті, які ми замінили вчора", - розповідають у сільській раді. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую