ye-logo.v1.2
26 Вересня, 2020

Тарифи та автівки на «євробляхах»: на що скаржились хмельницькі перевізники Укртрансбезпеці

Суспільство 1936

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Перевізники кажуть, що готові надавати якісні послуги, але не мають змоги.

Сьогодні, 10 серпня, у Хмельницькому відбулась зустріч із міськими перевізниками та в.о. голови Укртрансбезпеки В'ячеславом Дідківським. Мета зустрічі – налагодити співпрацю та почути локальні проблеми, які виникають у підприємців, що працюють у цій сфері.

«Перше питання, яке ми сьогодні обговоримо – це безпека перевезення пасажирів. Також анонсую введення електронізації адміністративних послуг. Для перевізників запрацює електронний кабінет, куди вони вноситимуть зміни транспортного засобу, матеріально-технічну базу, знаходячись у себе в офісі. Зараз його відпрацьовують в пілотному режимі з окремими перевізниками. До цього сервісу також приєднають електронний протокол», - зазначив В'ячеслав Дідківський.

Хмельницькі перевізники в свою чергу скаржились на ті проблеми, які зачіпають саме їх. Одне з них – регулювання тарифу на проїзд.

"Тарифи мають бути дерегульовані, і не регульовані місцевою владою, щоб це не лягало на плечі самоврядування і не перетворювалось у політику. Також має бути відпрацьована державна політика, стратегія у сфері пасажирських перевезень. Люди хочуть якісних перевезень, то дайте можливість перевізникам закупити нові транспортні засоби, наприклад відпрацювати державну політику лізингу, як робиться по всьому світі", - зазначив голова Асоціації пасажирських перевізників Володимир Богачук.

Хмельницькі перевізники розповіли про існуючі пробелеми

Як повідомив перевізник Руслан Мішин, нового транспорту купити підприємці не в змозі, щоб надавати якісні послуги. Тому вимушені користуватися бувшим у використанні транспортом із закордону. Каже, що готовий купувати нову техніку, але що була допомога від держави у формі різноманітних програм.

Ще одна проблема, яка турбувала перевізників, це автомобілі на так званих «євробляхах». Такі транспортні засоби здійснюють також чимало перевезень, проте їх власники жодних податків не сплачують. В'ячеслав Дідківський в свою чергу пообіцяв донести проблеми хмельницьких перевізників до Міністерства інфраструктури.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую