ye-logo.v1.2

Три учительки з Хмельниччини увійшли до ТОП-50 кращих педагогів країни

Суспільство 5685
Троє педагогів з Хмельниччини потрапили до фіналу премії Global Teacher Prize Ukraine
Троє педагогів з Хмельниччини потрапили до фіналу премії Global Teacher Prize Ukraine. Фото: politeka.net

Освітяни потрапили до фіналу премії «Global Teacher Prize Ukraine»

Сьогодні, 15 серпня, щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін «Global Teacher Prize Ukraine» оголосила імена 50 фіналістів.Як повідомляютьу Хмельницькій ОДА, до фіналу увійшло троє педагогів з Хмельничични.

«Серед фіналістів є і наші земляки: Наталія Зима — учитель хімії Технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами ім. Артема Мазура (м.Хмельницький); Марія Пасічник— вчитель початкових класів Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21 та Наталія Рудніцька — вчитель зарубіжної літератури, української мови Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи №17», - додають у Хмельницькій ОДА.

Додають, що національну премію «Global Teacher Prize Ukraine» засновано в 2017. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні, привернути увагу суспільства до важливості освіти та ролі вчителів, підняти престиж та популяризувати професію вчителя в Україні, надихнути педагогів на використання сучасних методик та долучити українських учителів до світової освітянської спільноти.

Список 50 найкращих вчителів за версією премії вже опубліковано на веб-сайті Освіторія. Імена ТОП-10 вчителів будуть оголошені 31 серпня.

Довідково. «GLOBAL TEACHER PRIZE» – це світова щорічна премія вчителів, які зробили видатний внесок у професію. Премію засновано фондом Varkey GEMS Foundation, щоб підкреслити важливість педагогів і той факт, що в усьому світі їхні зусилля варті того, аби бути визнаними на найвищому рівні.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую