ye-logo.v1.2

Поліцейські знайшли матір, яка віддала немовля незнайомцям

Суспільство 2102
Немовля доставили в перинатальний центр
Немовля доставили в перинатальний центр. Фото: ілюстрація dozor.kr.ua

Жінка має четверо дітей.

У Кам'янці розшукали матір, як учора ввечері, 20 серпня, посеред вулиці віддала свою тримісячну доньку незнайомим людям. Як повідомляють у прес-службі місцевих поліцейських, сьогодні жінку вдалось відшукати.

«Подія сталася вчора ввечері. Жінка у стані алкогольного сп’яніння йшла з дитиною, яка дуже плакала, перехожі їй зробили зауваження. Натомість матір їм просто віддала тримісячну доньку і сказала, що можуть забирати, бо вона їй не потрібна, і відразу втекла», - кажуть правоохоронці.

Додають, що дівчинку доправили до перинатального центру, вона здорова і її життю нічого не загрожує. Сьогодні матір вдалось розшукати. Нею виявилась 27-річна місцева мешканка, в якої на утриманні четверо дітей.

На кам'янчанку поліцейські склали адмінпротокол за статтею 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей». Їй загрожує штраф від 17 до 54 гривень штрафу.

Зібрані матеріали справи передадуть в орган опіки та піклування, де вирішать питання про позбавлення жінки батьківських прав. Матері наразі повідомили місце знаходження її доньки, тому вона може її забрати.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую